آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار ژل آلوورا لک صورت باباریا

آنچه در این مقاله می خوانید...

هر کیلو برگ آلوورا چقدر ژل می دهد؟قیمت ژل آلوورا لک صورت باباریا
ژل آلوورا لک صورت

ژل آلوورا لک صورت با مارک های باباریا، سینره، سی گل، کامان و … امروزه در بازار مصرف به راحتی و سهولت یافت شده و قابل تهیه اند.

ژل آلوورا تحت نام و برندهای مختلف تولید می شود. یکی از معروف ترین و خالص ترین ژل های مخصوص صورت، ژل آلوئه ورا باباریا می باشد. این ژل از آلوئه ورا با هدف آبرسانی و ضد لکی تولید شده و تا عمق های زیرین پوست را آبرسانی کرده و با رفع رطوبت و مواد مغذی پوست موجبات جوانسازی پوست را فراهم می آورد. در صورت عدم مراقبت صحیح از پوست لک هایی در آن ایجاد می شود. ژل آلوورا لک صورت باباریا اصل می تواند بهترین مغذی و محافظ پوست باشد.

انواع لوسیون آلوورا تحت برندهای مختلف در بازار عرضه می گردد. این ماده شگفت انگیز برای بسیاری از موارد مناسب است. شما با استفاده از این ماده ژلاتینی می توانید از بروز چین و چروک در پوست صورت و بدن خود جلوگیری کنید. در صورت قرار گرفتن در معرض آفتاب پوست تحت تاثیر قرار گرفته و دچار لک های قهوه ای می شود که با استفاده از ژل آلوورا می توانید سلول های پوست را تقویت کرده و مانع از ماندگاری این اثرات مخرب در پوست خود گردید. این ماده خاصیت آبرسانی عمیق دارد و از ۱۰۰ درصد آلوئه ورا طبیعی در ساخت آن استفاده شده است.

هر کیلو برگ آلوورا چقدر ژل می دهد؟

بسته به بزرگی یا کوچکی برگ آلوئه ورا و مکانی که گیاه در آن رشد یافته است و مقدار آبی که در خود ذخیره کرده است ژل استخراجی از آن متفاوت است. بیشتر برگ آلوئه ورا از آب و ماده ژلاتینی موجود در آن تشکیل شده و وزن آن را میزان این آب تعیین می کند. قیمت ژل آلوورا نیز با توجه به کیفیت برگ آلوئه ورا و جایی که در آن رشد یافته است تعیین می گردد. و به تبع تولید ژل های صنعتی نیز با توجه به برند و فرمول تاثیر گذار آن روی پوست قیمت گذاری می شود.

قیمت ژل آلوورا لک صورت باباریا

باباریا از جمله بهترین برندهای تولید کننده ژل آلوورا لک صورت خالص می باشد. با خرید و مصرف این محصول می توانید جوانی را به پوست صورت خود هدیه دهید. از جمله موارد مصرف ژل آلوئه ورا می توان به ماسک مو، صورت و پوست بدن اشاره کرد. از آلوئه ورا استفاده های خوراکی نیز می شود. اما این گونه مصرف برخلاف مصارف موضعی، محدودیت داشته و باید تعادل را در مصرف آن نگه داشت.

با مصرف بیش از اندازه از ژل آلوئه ورا به صورت خوراکی، تعادل الکترولیتی بدن به هم خورده و اسهال و از دست رفتن آب بدن را نتیجه می دهد. اما به کسانی که مایل به پیشگیری از مشکلات پوستی خود هستند توصیه می شود به صورت منظم و مرتب از ژل آلوورا لک صورت و جوانساز و مرطوب کننده آلوئه ورا استفاده کنند.

فاطمه آفتابگرد بلوچی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید