آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تهیه پودر خالص آلوئه ورا از مرکز اصلی

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونه از آلوئه ورا پودر می سازند؟قیمت پودر خالص آلوئه ورا سبز
پودر خالص آلوئه ورا

پودر خالص آلوئه ورا را از مرکز اصلی آن تهیه کنید. تا بتوانید از کیفیت آن مطمئن شده و محصولی که تولید می کنید با بالاترین مرغوبیت باشد.

تولید کنندگان زیادی در ایران پودر آلوئه ورا تولید و عرضه می کنند. این افراد در واحدهای مجهز و صنعتی اقدام به این کار نموده و محصولی خالص و مرغوب ارائه می دارند. خرید پودر از مراکز اصلی و معتبر به تهیه ی محصولی با کیفیت کمک کرده و سبب می شود تا مشتریان با قیمت مناسب تر و خیالی آسوده جنس بهتری بخرند و مصرف نمایند. این مراکز را می توانید از جستجو در گوگل بیابید.

چگونه از آلوئه ورا پودر می سازند؟

پودر خالص آلوئه ورا چون ماده ی اولیه ی بسیاری از کارخانجات است مصرف زیادی هم دارد. این پودر با تکنولوژی روز دنیا در واحدهای فرآوری ایران تولید شده و فرآوری کنندگان، آن را در اختیار کارخانه های تولیدی می گذارند. این پودر عموماً با خلوص بالا تهیه گردیده و در خیلی از محصولات جایگزین ژل آلوئه وراست. زیرا هم فساد پذیری اش کمتر است و هم ترکیب آن در فرمول خیلی از کالاها بهتر می شود.

از آلوئه ورا به دو شکل پودر می گیرند. یک جور با پوست سبز و یک جور هم بدون پوست. در واقع هنگامی که آلوئه ورا را با لایه ی پوستی سبز رنگ روی آن تکه تکه کرده و خشک کنند پودری سبز رنگ به دست می آید که به آن پودر سبز می گویند. پودر سفید هم زمانی حاصل شده که آلوئه ورا را در کارخانه توسط دستگاه صنعتی پوست گیری کرده و ژل به دست آمده را قطعه قطعه می کنند و در دستگاه های مخصوص خشک کرده کرده و به پودر تبدیل می نمایند.

قیمت پودر خالص آلوئه ورا سبز

پودر آلوئه ورا سبز نسبت به پودر سفید کاربرد کمتری دارد و در محصولات کمتری استفاده می شود. از این رو قیمت پودر آلوئه ورا سبز نیز پایین تر است. البته هر دو نوع پودر را می توان در حوزه های مختلف به کار برد. ولی استفاده از پودر خالص آلوئه ورا سبز باعث انتقال رنگ سبز آن در محصولات تولیدی می شود. در حالی که مدل سفید این پودر چنین قابلیتی ندارد.

نرخ پودر سبز تقریباً بین یک هشتم تا یک دهم پودر سفید است. یعنی اگر قیمت پودر سفید ده میلیون تومان باشد قیمت پودر سبز یک میلیون تا یک میلیون و نیم می باشد. اما این نرخ در طول سال ممکن است دچار نوسان شود. لذا جهت خرید پودر خالص آلوئه ورا باید قبل از اقدام به خرید از آخرین تغییرات نرخ آن اطلاع یابید.

فاطمه آفتابگرد بلوچی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید