آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تهیه گیاه آلوئه ورا اصل درمانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تاریخچه مصرف آلوئه ورافروش گیاه آلوئه ورا اصل
گیاه آلوئه ورا اصل

گیاه آلوئه ورا اصل خاصیت درمانی برایتان دارد. لذا جهت رفع مشکلات پوست و مو همچنین بیماری های داخلی، تهیه و استفاده از آن توصیه می شود.

در دنیا از آلوئه ورا در مصارف مختلفی استفاده می شود. این گیاه در دو نوع اصل و خوراکی، تقلبی و زینتی وجود دارد. برای خرید آن در موارد مصرف فضای سبز باید به گلخانه ها مراجعه کرد. اما برای خرید آن در موارد مصرف خوراکی باید به شعبات معتبر فروش این گیاه برای خرید آلوئه ورا اصل و خوراکی مراجعه نمود. جهت بهره مندی از خواص آلوئه ورا باید به تهیه گیاه آلوئه ورا اصل درمانی بپردازید. برای تشخیص آلوئه ورا اصل از نوع تقلبی آن باید ویژگی های هر کدام را دانسته و آن را از ظاهر تشخیص دهید.

تاریخچه مصرف آلوئه ورا

آلوئه ورا پرخاصیت ترین و پرمصرف ترین نوع کاکتوس است که افراد بسیاری از گذشته تاکنون از خواص عالی آن بهره می گیرند. تاریخ مصرف آلوئه ورا اصل به مصر و خاورمیانه در زمان های دور بر می گردد. کلئوپاترا یکی از کسانی بوده که از آلوئه ورا به عنوان نرم کننده استفاده می کرده است. از این ماده به عنوان دارو و ملین در میان مصریان باستان استفاده می شد. زمانی که آلوئه ورا به آمریکا رسید از آن برای درمان مضرات مزمن اشعه ایکس و آفتاب سوختگی کمک گرفتند و تا به امروز از آن در زمینه های مختلف زیبایی، دارویی و غذایی استفاده می کنند.

فروش گیاه آلوئه ورا اصل

برای خرید و فروش آلوئه ورا اصل باید بدانید به طور کلی دو نوع آلوئه ورا خوراکی و زینتی در بازار موجود است که نوع زینتی آن برای فضای سبز و نوع خوراکی آن برای درمان انواع بیماری ها به کار می رود. آلوئه ورا خوراکی دارای رنگ سبز کم رنگ می باشد. برگ های آن کلفت بوده و علت آن امر وجود ماده ژلاتینی پرخاصیت درونش است. اما نوع زینتی آن که گاها به جای نوع خوراکی آن به افراد فروخته می شود بسیار بلند و نازک و پررنگ می باشد. در این برگ ها خال هایی سفید رنگ وجود دارد و درون آن ماده ژلاتینی بسیار کم وجود دارد. برعکس نوع خوراکی آن که ماساژ آن بر روی پوست باعث شادابی و رطوبت آن می گردد، ماساژ نوع زینتی آن موجب خشک شدن بیشتر پوست می شود.

برای تهیه آلوئه ورا باید خرید خود را از فروشگاه حقیقی یا مجازی مطمئن و معتبر انجام دهید. فروشگاه های اینترنتی فروشنده این گیاه باید دارای علامت اینماد، نشان الکترونیکی معتبر از جانب وزارت صنعت معدن و تجارت باشند. در بسیاری از عطاری ها هم این گیاه فروخته می شود که باید با توجه به ویژگی های ظاهری آن نوع اصل آن را از تقلبی آن تشخیص داد.

فاطمه آفتابگرد بلوچی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید