آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید آلوئه ورا شیراز در گلخانه مدرن

آنچه در این مقاله می خوانید...

نگاهی بر میزان تولید آلوئه وراخرید آلوئه ورا شیراز جهت فرآوری
آلوئه ورا شیراز

آلوئه ورا شیراز به دو صورت کشت در مزرعه و کشت در گلخانه مدرن به تولید می رسد. این گیاه را می توانید از همین مرکز سفارش دهید.

متقاضیان گیاه آلوئه ورا ایرانی، کشورهای خلیج فارس، همسایگان اطراف، خاور دور و کشورهای حوزه CIS می باشند. در داخل کشورمان نیز این گیاه توسط صنایع فرآوری خریداری شده و به ژل و پودر خشک شده آلوئه ورا تبدیل می گردد. یکی از شهرهای تولید کننده گیاه آلوئه ورا شهر شیراز است. تولید آلوئه ورا شیراز در گلخانه مدرن با شرایط نگهداری بهینه انجام می گیرد. گلخانه محیطی امن برای رشد گیاه به وجود می آورد که با تغییرات آب و هوایی ضرری متوجه گیاه نمی شود. هم چنین گیاه از حمله آفات مصون می ماند.

آلوئه ورا یک گیاه بی دردسر است که در مناطق گرم و خشک با آبیاری اندک زیر تابش نور خورشید رشد می کند. اگر هوا سرد شده و میزان گرمای مورد علاقه و نیاز آلوئه ورا به گیاه نرسد این گیاه از بین رفته و نمی تواند ماده ژلاتینی با کیفیتی تولید کند. مهم ترین خطری که آلوئه ورا را تهدید می کند سرما و یخبندان می باشد. آلوئه ورا شیراز به صورت ارگانیک بدون استفاده از سم ها و کود های شیمیایی در محیط گلخانه و مزارع مختلف به صورت مدرن تولید می گردد.

نگاهی بر میزان تولید آلوئه ورا

آلوئه ورا گیاهی است که تولید و کشت آن بسیار بی دردسر و بی زحمت می باشد. گیاه آلوئه ورا دارویی در هر کجا و هر متراژی که کاشته شود در سال دو تا سه نوبت برداشت داشته و هر کس به این کسب و کار وارد شود با کاشت و نگهداری بی دردسر این گیاه می تواند هم برگ آلوئه ورا برداشت کند و هم از پاجوش آن در جهت تکثیر مزرعه خود بهره ببرد. هم اینکه به توزیع و فروش آن به سایر متقاضیان بپردازد. آلوئه ورا شیراز در فضای باز به اندازه دو تا سه نوبت برداشت می شود. این گیاه در گلخانه، به میزان شش نوبت نیز مورد برداشت قرار می گیرد.

خرید آلوئه ورا شیراز جهت فرآوری

برگ های آلوئه ورا توسط صنایع فرآوری گیاه آلوئه ورا خریداری شده و طی مراحلی و با استفاده از تجهیزات خاص، به ژل و پودر تبدیل می شود. خرید آلوئه ورا شیراز به صورت مستقیم توسط صنایع دارویی، غذایی و بهداشتی نیز انجام می شود. به دلیل سخت بودن شرایط نگهداری و کوتاه بودن مدت نگهداری ژل آلوئه ورا آب موجود در ماده ی ژلاتینی را خشک کرده و آن را به صورت پودر یا آلوئه ورا خشک شده به فروش می رسانند.

فاطمه آفتابگرد بلوچی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید