آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید صنعتی عرق گیاه آلوئه ورا اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

فواید عرق گیاه آلوئه وراقیمت عرق آلوئه ورا در بازار
عرق گیاه آلوئه ورا

عرق گیاه آلوئه ورا اصل و خالص را به صورت صنعتی تولید می کنند. این عرق در بازار به خصوص عطاری ها برای عموم مردم قابل تهیه می باشد.

عرق آلوئه ورا برای مصارف درمانی مورد استفاده ی برخی از افراد قرار گرفته است. اما متاسفانه هنوز خیلی ها نمی دانند از آلوئه ورا به جز ژل، عرق هم می گیرند و این محصول قابلیت درمانی هم دارد. با آن که امروزه اطلاعات مردم درباره ی فواید گیاهان دارویی من جمله آلوئه ورا نسبت به چند سال پیش بسیار بالا رفته اما در نهایت تأسف عرق گیاه آلوئه ورا همچنان محصولی تقریباً ناشناخته یا کمتر شناخته شده می باشد. اگر مردم با خواص بی نظیر این گیاه هزار درمان بیشتر آشنا بودند از مصرف مداوم آن غافل نمی شدند.

فواید عرق گیاه آلوئه ورا

مردم ایران انواع عرق گیاهی را مصرف می کنند. در خانه ی هر ایرانی چندین بطری از این محصولات مختلف وجود دارد که هر کس بسته به کارایی که نیاز دارد آن ها را خریده است. عرق گیاه آلوئه ورا دارای خواص زیادی ست که بعضی افراد که این عرق را می شناسند آن را خریده و استفاده می کنند. در این جا به برخی از فواید این عرق اشاره می نماییم.

  1. عرق آلوئه ورا دارای خاصیت آرام بخشی و خواب آوری ست. لذا برای افرادی که دچار بد خوابی یا کم خوابی هستند مفید است.
  2. این عرق همچنین افسردگی و کسالت روحی را برطرف می نماید. بنابراین به اشخاصی که با مشکلات ناشی از افسردگی درگیرند استفاده از آن توصیه می شود.
  3. عرق گیاه آلوئه ورا معده را تقویت کرده و سوزش سر معده و برگشت محتویات آن به مری که به رفلاکس معروف است را بهبود می دهد.
  4. مصرف چنین عرقی به طور منظم در بازه ی زمانی مشخص (البته با مشورت پزشک) منجر به کاهش کبد چرب می گردد.
  5. همچنین عرق آلوئه ورا می تواند به دفع سنگ کلیه کمک شایانی بکند.

قیمت عرق آلوئه ورا در بازار

قیمت آلوئه ورا روی قیمت فرآورده هایی که از آن به دست می آید تأثیر مستقیم می گذارد. یعنی اگر هر کیلو برگ در بازه ای از سال گران تر شود بالطبع آن ژل، پودر و … هم افزایش نرخ خواهند داشت. در بازار عرق آلوئه ورا با بطری های پلاستیکی عرضه شده و بسته به کیفیت و خالص بودنش نرخی دارد. این نرخ حدوداً از لیتری ۳۰ هزار تومان به بالا بوده و هر برند با نوع بسته بندی مختص به خود آن را عرضه می کنند. لذا قیمت این محصول را باید طبق عرف روز بازار تعیین کرد.

فاطمه آفتابگرد بلوچی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید