آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید عرق گیاه آلوئه ورا دارویی خالص

آنچه در این مقاله می خوانید...

موارد مصرف عرق گیاه آلوئه وراقیمت یک لیتر عرق آلوئه ورا
عرق گیاه آلوئه ورا

عرق گیاه آلوئه ورا خواص دارویی زیادی دارد. این عرق به صورت خالص در کارخانه های مخصوص عرق گیری تولید و سپس به بازار عرضه می شود.

عرق گیری از دیرباز در ایران رایج بود. پیشینیان ما انواع گیاهان مفید موجود در طبیعت را که کاربرد درمانی داشتند یا به صورت پودر در می آورند یا از آن عرق می گرفتند. آلوئه ورا نیز جزو گیاهان دارویی به حساب آمده که یکی از فرآورده های پرمصرفش عرق می باشد. این محصول در ایران به صورت خالص در واحدهای مجهز صنعتی به دست می آید و در عطاری ها قابل پخش است. کشور ما این عرق را با حجم بالا تولید نموده و علاوه بر بازار داخل، آن را به کشورهای دیگر هم صادر می نماید. عرق گیاه آلوئه ورا از آن دست مشتقاتی ست که به طور مستقیم به دست مشتری می رسد و مردم از مصرف کننده های نهایی این فراورده هستند. در حالی که برخی مشتقات آلوئه ورا مثل عصاره و اسانس را فقط صنایع و کارخانه ها استفاده می کنند.

موارد مصرف عرق گیاه آلوئه ورا

بیشترین مصرف گیاه آلوئه ورا در راستای وضعیت سلامتی ماست. درست است که از آلوئه ورا خوراکی و نوشیدنی هایی برای ایجاد یک طعم خوب می سازند. ولی عموماً بهتر شدن اوضاع تندرستی دلیل اصلی استفاده از آن است. عرق گیاه آلوئه ورا هم معده را تقویت کرده و هم رفلاکس و سوزش آن را کاهش می دهد. حتی روده ها را تمیز کرده و نفخ را از بین می برد. همچنین با افزایش قدرت سیستم ایمنی، بدن را در برابر انواع امراض مقاوم تر خواهد نمود. عرق آلوئه ورا می تواند باعث تقویت سیستم عصبی شود و از افسردگی و ناراحتی های روحی را بکاهد.

قیمت یک لیتر عرق آلوئه ورا

عرقیات گیاهی همیشه در بطری های پلاستیکی ارائه می شوند. این بطری ها در حجم نیم لیتر تا یک لیتر بسته بندی شده و عطاری ها مرکز اصلی عرضه ی آن می باشند. قیمت عرق آلوئه ورا بسته به کیفیت و حجم متفاوت بوده و هر واحد صنعتی نرخی روی آن می گذارد. اما به طور کلی میانگین قیمت عرق گیاه آلوئه ورا برای هر لیتر حدودا سی هزار تومان است. البته در ایران که نوسانات نرخ کالا در طول سال ادامه دارد بهتر است قبل از خرید حتما قیمت روز آن را جویا شوید و سپس اقدام به تهیه ی آن کنید. از طرفی نرخ فروش عرق گیاه آلوئه ورا به صورت عمده تفاوت زیادی با حالت خرده فروشی دارد. لذا این موضوع را باید همواره مورد توجه قرار دهید تا خدای نکرده متضرر نشوید.

فاطمه آفتابگرد بلوچی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید