آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده آلوئه ورا خشک شده صنعتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

موارد منع مصرف آلوئه ورافرآوری آلوئه ورا خشک شده به شکل پودر
آلوئه ورا خشک شده

آلوئه ورا خشک شده برای ماندگاری بیشتر این گیاه به صورت صنعتی تهیه می شود. برخی تولید کنندگان این محصول را در بازار عرضه می کنند.

برای استفاده از گیاه آلوئه ورا می توان آن را به صورت تازه و ژلاتینی تهیه کرد و هم چنین می توان پودر آن یا آلوئه ورا خشک شده را مورد مصرف قرار داد. نگهداری از ماده ژلاتینی و تازه آلوئه ورا کار آسانی نیست و آن را تنها چند روز می توان نگهداری کرد. با استفاده از این ماده در حجم کم مسئله حادی بروز نمی یابد. اما هستند صنایع و کارخانجاتی که به این ماده در حجم وسیع نیاز دارند و باید از آن به مدت طولانی به عنوان ماده اولیه نگهداری کنند.

آلوئه ورا خشک شده یا پودر آلوئه ورا به دلیل ماندگاری بالاتر برای این دست از مصرف کنندگان مناسب تر می باشد. کارخانجاتی هستند که گیاه آلوئه ورا یا ژل آلوئه ورا را خریداری کرده و با کمک تجهیزات و روش های خاصی آن را به صورت پودر آلوئه ورا در می آورند و در اختیار صنایع دارویی، غذایی و آرایشی بهداشتی قرار می دهند.

موارد منع مصرف آلوئه ورا

اگر چه آلوئه ورا خواص بسیاری دارد. اما کسانی هستند که نباید از این ماده به صورت موضعی یا خوراکی استفاده کنند. در موارد مصرف آلوئه ورا حد و اندازه ای وجود دارد که اگر از مقداری فراتر رود تاثیرات منفی روی بدن می گذارد.

اگر روزانه بیش از یک گرم آلوئه ورا به مدت طولانی مصرف کنید تعادل آب و الکترولیت های بدن تان به هم خورده و موجب کم آبی بدن می گردد. سقط جنین، اسهال خونی و آسیب های کلیوی از جمله مضرات مصرف بیش از اندازه آلوئه وراست. قبل از مصرف هر چیز مقدار مجاز مصرف و مضرات و خواص آن را مطالعه نمایید. در زمان هایی که دارای حالت تهوع و خونریزی مقعد و ضعف شدید هستید نباید از این ماده استفاده کنید. در زمان بارداری نیز مصرف آن ممنوع است؛ مگر با تجویز پزشک مصرف گردد.

فرآوری آلوئه ورا خشک شده به شکل پودر

آلوئه ورا به وسیله ی دستگاه های مخصوص به شکل آلوئه ورا خشک شده در می آید. فرآوری گیاه آلوئه ورا در کارخانجات با آون های بزرگ خشک شده و آب موجود در ماده ژلاتینی از بین رفته و خشک شده و به صورت پودر در می آید. از پودر آلوئه ورا در تولید دارو، در قنادی ها به عنوان بیسکوییت و شیرینی و در صنایع بهداشتی برای تولید کرم و لوسیون استفاده می شود. با خرید پودر آلوئه ورا می توانید با مخلوط آن با آب و مواد مختلف آن را به عنوان ماسک صورت مورد مصرف قرار دهید.

فاطمه آفتابگرد بلوچی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید