آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده انبوه آلوئه ورا هرمزگان

آنچه در این مقاله می خوانید...

آلوئه ورا ثروتی پنهان در استان هرمزگانصادرات آلوئه ورا هرمزگان به نیجریه
آلوئه ورا هرمزگان

آلوئه ورا هرمزگان به صورت انبوه در زمین های پهناور و حاصلخیز این استان کشت می شود. تولید کننده های این گیاه روز به روز افزایش می یابد.

کشت و پرورش های کوچک و بزرگ در هرمزگان وجود دارد. اما خیلی ها به تولید انبوه آلوئه ورا مشغول هستند. آلوئه ورا هرمزگان تامین کننده ماده اولیه انواع کارخانه های تولید کننده مشتقات آلوئه ورا می باشد. علاوه بر ایران کشورهای دیگری نیز مقصد این گیاه و مشتقات آن می باشند. از جمله این مناطق می توان به کشورهای قاره آفریقا مانند مصر، نیجریه و … اشاره کرد.

در ایران افراد بسیاری به تولید گیاه آلوئه ورا مشغول هستند. ایران به دلیل دارا بودن آب و هوای گرم و خشک مکان مناسبی برای رشد و تکثیر انواع آلوئه ورا می باشد. یکی از مراکز تولید کنندگان عمده آلوئه ورا خوراکی و غیر خوراکی ایران، استان هرمزگان است. آلوئه ورا هرمزگان یکی از با کیفیت ترین و خالص ترین گیاهان دارویی می باشد. به دلیل دریافت آفتاب کافی، خاک مناسب و آبیاری به قاعده این گیاه در این استان، آلوئه ورا این شهر خاصیت بسیاری دارد. شهرهای فاقد آفتاب مانند شهرهای شمالی کشور نیز می توانند انواع این گیاه ارزشمند را تولید کنند و این کار را در محیط گلخانه انجام می دهند. تولید انبوه آلوئه ورا در گلخانه ها هم صورت می گیرد که گیاهانی بدون اشکال و آفت را نتیجه می دهد.

آلوئه ورا ثروتی پنهان در استان هرمزگان

آلوئه ورا گیاهی است که برای رشد، سختی و امکانات چندانی نیاز ندارد. با کاشت یک زمین آلوئه ورا می توان آن را در نوبت های مختلف برداشت نمود و از هر یک بوته می توان به مدت ده سال برداشت انجام داد. هرمزگان در تولید این گیاه و تامین نیاز کشور پیشتاز است. علاوه بر گیاه مادر در کنار هر گیاه پاجوش هایی به رشد می رسد که می توان به وسیله آن ها زمین های زراعی را گسترش داد و هم چنین پاجوش ها را صادر نمود و به فروش رساند.

همانطور که می دانید آلوئه ورا به آب زیادی نیاز ندارد و عمده کاری که شما انجام می دهید ایجاد بستر مناسب و خاک زهکشی شده برای این ماده ارزشمند می باشد. با داشتن زمین آماده برای کشت و نیروی خورشیدی و آبیاری اندک می توان با خرید بذر گیاه یا قلمه زدن آن همچنین کاشت پاجوش آلوئه ورا به یک مزرعه آلوئه ورا دست یافت و از آن کسب درآمد نمود.

صادرات آلوئه ورا هرمزگان به نیجریه

هرمزگان و سایر شهرهای ایران که به تولید این طلای سبز مشغول هستند علاوه بر تامین نیاز کشور و صنایع مختلف داخلی، این گیاه را به سایر کشورها نظیر نیجریه صادر می کنند. صادرات آلوئه ورا هرمزگان به کشور نیجریه به صورت های زیر صورت می گیرد:

۱- صادرات پاجوش آلوئه ورا

۲- صادرات برگ آلوئه ورا

۳- صادرات ژل آلوئه ورا

۴- صادرات محصولات و فرآورده های آلوئه ورا

۵- صادرات اسانس، پودر و عصاره و عرق آلوئه ورا

فاطمه آفتابگرد بلوچی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید