آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید اسانس آلوئه ورا خالص برای صادرات

آنچه در این مقاله می خوانید...

شناخت ترکیبات شگفت آور آلوئه وراتولید اسانس آلوئه ورا خالص در ایران
اسانس آلوئه ورا خالص

اسانس آلوئه ورا خالص برای صادرات به کشورهای اروپایی و آسیایی مناسب است. خرید انواع اسانس های مرغوب جهت صنایع خارجی صورت می گیرد.

یکی از فرآورده هایی که از آلوئه ورا تولید می شود اسانس آلوئه ورا می باشد. اسانس یک روغن فرار است که خواص زیادی را به صورت خالص درون خود دارد. یک قطره از اسانس درصد زیادی از خواص آلوئه ورا را درون خود دارد. کشورهای متعددی برای تولید محصولات حاصل از آلوئه ورا به این ماده و اسانس گیاهان نیاز دارند.

به بیشترین میزان خاصیت یک ماده در کمترین میزان حجم اسانس گفته می شود. معمولا خرید اسانس آلوئه ورا برای صادرات توسط کشورهای اروپایی از ایران صورت می گیرد.

ایران به دلیل دارا بودن آب و هوای مناسب برای کشت و تولید آلوئه ورا در تولید پودر، عصاره و اسانس آلوئه ورا پیشتاز سایر کشورهاست. فرآورده های تولیدی آلوئه ورا در ایران بسیار ارزان تر از سایر کشورها برای صادرات تمام می شود. از این گیاه مشتقات فراوانی استخراج می گردد. گیاه آلوئه ورا، پاجوش آن، ماده درونی آلوئه ورا و تولید اسانس آلوئه ورا، سایر فرآورده های صنعتی و طبیعی این گیاه ارزشمند از جمله مواردی است که در لیست صادرات آلوئه ورا به کشورهای اروپایی و آسیایی قرار دارد. از جمله کشورهایی که علاوه بر تولید آلوئه ورا به واردات این ماده از ایران مبادرت دارند کشورهای حوزه خلیج فارس، روسیه، چین و هند و … می باشند.

شناخت ترکیبات شگفت آور آلوئه ورا

آلوئه ورا دارای ترکیباتی نظیر آب و سایر مواد مغذی می باشد. به طور کلی این ماده ژلاتینی درون گیاه آلوئه ورا دارای ۹۷ درصد آب بوده و تنها سه درصد از آن سرشار از مواد مغذی و انواع ویتامین ها می باشد. و اما ترکیبات آلوئه ورا خالص به صورت زیر می باشد:

۱- پلی ساکارید: این مواد خاصیت درمان و رفع التهابات خارجی و داخلی را دارند.

۲- آنتی باکتریال: این مواد باعث ایجاد خاصیت ضد عفونی کنندگی می باشند.

۳- آنتی اکسیدان: انواع ویتامین های موجود در این گیاه باعث وجود این خاصیت در این ماده شگفت انگیز شده است.

۴- آمینواسید

۵- اسید چرب

۶- کلسیم

۷- آلوئین: آلوئه ورا به خاطر وجود این ماده به عنوان نرم کننده مزاج و ملین به کار می رود.

تولید اسانس آلوئه ورا خالص در ایران

اسانس به روغن هایی که از تقطیر گیاهان حاصل می شود گفته می شود. این روغن ها فرار هستند و در عوض میزان زیادی از خواص خالص گیاه را در یک قطره از خود دارند. کشورهایی که به تولید مواد دارویی، آرایشی و غذایی مشغول هستند از اسانس مواد در ساخت ترکیبات متعدد بهره می گیرند. اسانس آلوئه ورا به صورت خالص در ایران با تجهیزات مکانیزه گرفته شده و یکی از موارد لیست صادراتی فرآورده های آلوئه ورا به سایر کشورهای دنیا می باشد.

فاطمه آفتابگرد بلوچی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید