آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید قلمه برگ آلوئه ورا برای کاشت

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد قلمه برگ آلوئه ورا چیست ؟فروش برگ آلوئه ورا جهت قلمه زنی
قلمه برگ آلوئه ورا

قلمه برگ آلوئه ورا برای کاشت از گلخانه های سراسر شهر یا فروشگاه های اینترنتی هم قابل خرید و فروش بوده و به صورت عمده در این مرکز انجام می گیرد. 

جهت کاشت آلوئه ورا باید شرایط محیطی مناسب برای رشد آن را در نظر بگیرید. بعد از خرید قلمه آلوئه ورا باید از لحاظ دما، آبیاری و خاک شرایط مناسب آن را مهیا کنید. این گیاه در مناطق گرمسیری رشد می کند و نیاز به آب چندانی ندارد. قلمه برگ آلوئه ورا به هفته ای یکبار آبیاری نیاز داشته و نور مستقیم خورشید و هوای گرم و خشک را دوست دارد. این گیاه در آفریقا و در مناطق گرمسیری جنوب ایران رشد می کند. قلمه برگ آلوئه ورا را در گلدان یا خاک زهکشی شده قرار دهید. بهتر است یک سوم گلدان آن دارای ماسه بادی، یک سوم دیگر سنگ ریزه و یک سوم دیگر آن خاک مزرعه یا خاک مناسب باشد.

کاربرد قلمه برگ آلوئه ورا چیست ؟

کاربرد قلمه آلوئه ورا علاوه بر رشد و تکثیر آسان این گیاه شگفت انگیز موجب استفاده ی راحت تمامی افراد از این گیاه پر خاصیت می باشد. کسی نیست که خواص آلوئه ورا بر او پوشیده مانده باشد. با استفاده از قلمه های آلوئه ورا می توان به راحتی آن را در آپارتمان نگهداری نمود و بعد از رشد آن از ماده ژلاتینی موجود در آن برای زیبایی پوست و مو و ساخت انواع ماسک زیبایی استفاده نمود.

روش کاشت آلوئه ورا با قلمه به این صورت است که می توانید یک برگ به اندازه ۸ سانت از آلوئه ورا را از پایین با یک چاقوی تیز از بالا به پایین ببرید و آن را از تنه اصلی جدا نمایید. آن را بدون هر گونه آلودگی در یک جای گرم نگهداری کنید. اجازه دهید بین چند روز تا چند هفته لایه ای بر روی قسمت ژلاتینی آن ایجاد شود. سپس آن را در یک گلدان مناسب بگذارید تا ریشه کند. روش تکثیر آلوئه ورا با قلمه برگ آلوئه ورا کاری راحت اما با دقت بسیار بالا می باشد.

فروش برگ آلوئه ورا جهت قلمه زنی

گیاه آلوئه ورا به راحتی در آپارتمان قابل رشد است. آب کمی احتیاج داشته و به راحتی تکثیر می گردد. راه های زیادی برای تکثیر آن وجود دارد. می توانید با برش یک برگ آن، به آن فرصت دهید تا روی قسمت ژلاتینی خود رویه ای ایجاد کند. سپس آن را در خاک بگذارید تا ریشه کند. خرید قلمه برگ آلوئه ورا برای کاشت، از گلخانه ها امکان پذیر می باشد. برای رشد و پرورش گیاه آلوئه ورا با چهار روش کاشت بذر، تکثیر قلمه و پاجوش ها و کشت بافت پرورش می یابد. راحت ترین راه خرید قلمه برگ آلوئه ورا و استفاده از پاجوش هاست.

فاطمه آفتابگرد بلوچی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید