آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ساخت استیک آلوئه ورا ضد تعریق

آنچه در این مقاله می خوانید...

برتری آلوئه ورا نسبت به سایر گیاهانبهترین برند مام آلوئه ورا ضد تعریق
آلوئه ورا ضد تعریق

استیک آلوئه ورا ضد تعریق در گذشته فقط بصورت وارداتی در ایران یافت می شد. ولی ساخت این محصول اکنون در کشور خودمان هم انجام می شود.

هر چقدر افراد به استحمام مبادرت ورزند نمی توانند در برابر گرمای هوا از تعریق خود جلوگیری کنند. اما این دسته از افراد می توانند با استفاده از محصولات بهداشتی مخصوص این امر میزان تعریق خود را کاهش داده یا از بوی آن بکاهند. آلوئه ورا ضد تعریق با مرطوب کردن بدن و خاصیت خنک کنندگی که دارد می تواند یکی از اصلی ترین مواد برای ساخت انواع محصولات ضد تعریق محسوب شود. انواع دئودورانت، استیک و رول های ضدتعریق ساخته شده با آلوئه ورا در بازار موجود است که می توان از آن برای جلوگیری از تعریق در گرما و کاهش بوی بدن استفاده کرد. همانطور که ژل آلوئه ورا را برای پوست مورد استفاده قرار می دهند می توانند با ساخت انواع لوسیون بدن به صورت طبیعی آن را بر روی بدن اسپری نمود و از خاصیت نرم کنندگی آن به همراه خاصیت ضد تعریق آن استفاده کرد.

برتری آلوئه ورا نسبت به سایر گیاهان

هر گیاهی یک خاصیت ویژه دارد که برای موارد درمانی استفاده می شوند. آلوئه ورا گیاهی است که به دلیل داشتن خواص بسیار به نام هزار درمان لقب گرفته است. تحقیقات زیادی روی این گیاه انجام می گیرد که روز به روز خواص بیشتری از آن کشف می گردد. تقاضا نسبت به این گیاه بیشتر از سایر گیاهان است. در نتیجه این امر موجب شده تمام کشورهایی که به تولید و صادرات این گیاه مشغول هستند اقدام به واردات این گیاه نیز بنمایند. علت این امر فعالیت تولیدی شرکت های مختلف در زمینه مشتقات آلوئه ورا می باشد. مشتقات آلوئه ورا، مرطوب کننده، ترمیم کننده، ضد تعریق و دارای سایر ویژگی ها می باشد. استیک های تولید شده از آلوئه ورا علاوه بر خاصیت ضد تعریق، خاصیت روشن کنندگی و صاف کنندگی زیر بغل را نیز دارد.

بهترین برند مام آلوئه ورا ضد تعریق

به دلیل محصولات شگفت انگیز ساخته شده از آلوئه ورا توسط شرکت های مختلف نمی توان نام خاصی را به عنوان بهترین آلوئه ورا نام برد. اما می توان به ویژگی های مام آلوئه ورا ضد تعریق مناسب اشاره کرد تا هنگام خرید انواع محصولات مام و دئودورانت به این ویژگی ها دقت کنید:

بهترین مام ها باید بتوانند به مدت حداقل یک شبانه روز تعریق شما را پوشش دهند و مانع از ایجاد بوی بد در بدن شما گردند. باید با پوست شما سازگاری داشته باشد و مانع از سیاه شدن و ایجاد حساسیت در این بخش از بدن شما گردد. الکل و آلومینیوم که مواد مضری برای پوست و سلامتی غدد هستند نباید در رول ها یا استیک ها باشد.

فاطمه آفتابگرد بلوچی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید