آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش آلوئه ورا لامرد به شکل کارتنی

آنچه در این مقاله می خوانید...

پیشینه مصرف آلوئه ورا در ایرانپرورش آلوئه ورا لامرد در مزارع
آلوئه ورا لامرد

آلوئه ورا لامرد را برای کارخانه و عطاری ها مصرف می کنند. مغازه های عطاری عموما به شکل کارتنی برگ های این گیاه را سفارش می دهند.

آلوئه ورا گیاهی است که فواید بسیاری در زمینه های خوراکی و درمان زخم های پوستی دارد. این گیاه به صورت پاجوش و برگ و ژل به فروش می رسد. آلوئه ورا لامرد یکی از معروف ترین گیاهان از لحاظ کیفیت ژل می باشد. بیشتر زمین های لامرد زیر کشت این گیاه قرار دارد و این شهرستان توانایی تولید نیاز کشور و صادرات را داراست. لامرد یکی از شهرستان های واقع در استان فارس بوده که به تولید آلوئه ورا مشغول است که سفارش آن به شکل کارتنی یا فله ای از این شهر انجام می گیرد.

سفارش آلوئه ورا به صورت های مختلف در حجم های متفاوت انجام می گیرد. از شهرستان لامرد می توان آلوئه ورا با کیفیت با برگ های بلند و دارای ژل آلوئه ورا به اندازه قابل قبول تهیه نمود. آلوئه ورا لامرد از پاجوش گیاه تا برگ های سبزش به سراسر کشور منتقل می شود. برای ایجاد ارتباط بدون واسطه برای خرید این محصولات می توانید از طریق فروشگاه های ارائه دهنده این محصول اقدام کنید.

با ارائه دهندگان برگ آلوئه ورا با قیمت مناسب به طور مستقیم ارتباط برقرار کرده و سفارش خود را ثبت نمایید. خرید عمده و یا جزیی از محصولات این گیاه قیمت ها را تغییر می دهد. جهت تهیه برگ آلوئه ورا در حجم زیاد به صورت کارتنی می توانید از این شهرستان خرید خود را انجام دهید.

پیشینه مصرف آلوئه ورا در ایران

آلوئه ورا در جهان دارای پیشینه طولانی است. قدمت مصرف آلوئه ورا به مصر و مصارف دارویی در آن دوران بر می گردد. اما از آن زمان تا به امروز قدمت تولید گسترده و سود آوری آن در جهان به بیست سال پیش و در ایران به چند سال پیش بر می گردد که قدمت آن به ده سال نمی رسد. البته که این گیاه شناخته شده در طب سنتی ما مورد مصرف بسیاری قرار می گرفته اما از لحاظ تولید انبوه صنعتی و ارز آوری دارای قدمتی به اندازه حداکثر پنج سال است.

پرورش آلوئه ورا لامرد در مزارع

لامرد واقع شده در استان فارس، زمین های مناسبی برای کشت آلوئه ورا دارد. در این شهرستان به دلیل داشتن نور آفتاب مناسب و کافی می توان بدون نیاز به تاسیسات گران قیمت گلخانه ای اقدام به کاشت و نگهداری این گیاه در مزارع آلوئه ورا نمود. آلوئه ورا گیاهی است که به نور آفتاب نیاز دارد. اما این تابش نور نباید به قدری مستقیم و شدید باشد که باعث سوختن گیاه و از بین رفتن آن شود. در این شهرستان برای این منظور جهت پرورش آلوئه ورا آن را در زیر سایه درختان لیمو، نخل و غیره می کارند. تا هم از زمین های کشاورزی حداکثر استفاده صورت گیرد و هم آلوئه ورا از تابش مستقیم نور خورشید در امان بماند.

فاطمه آفتابگرد بلوچی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید