آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات برگ آلوئه ورا کارتنی به روسیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی خواص بی نظیر آلوئه وراصادرات برگ آلوئه ورا به چین و هند
صادرات برگ آلوئه ورا

صادرات برگ آلوئه ورا ارگانیک و درجه یک به کشورهایی نظیر روسیه، عراق، ترکیه، چین و هند به صورت کارتنی در تناژ بالا صورت می گیرد.

گیاه آلوئه ورا در ایران در زمین های وسیعی کشت می شود. اکثر این زمین ها در بخش جنوبی کشور قرار دارد. این مناطق به دلیل داشتن آب و هوای گرم و بهره مند بودن از آفتاب بسیار، دارای کیفیت ممتازی می گردند. از جمله کشورهایی که مقصد صادرات برگ آلوئه ورا می باشند کشورهای حوزه خلیج فارس هستند. همچنین سالانه صادرات برگ آلوئه ورا کارتنی به روسیه و حوزه اورسیا هم آمار قابل توجهی دارد.

برگ های آلوئه ورا سالم و با کیفیت برای صادرات، در کارتن هایی در حجم های متفاوت بسته بندی شده و روانه کشورهای همسایه می گردد. یکی از این کشورها روسیه است که خود تولید کننده و صادر کننده آلوئه ورا می باشد. با مسجل شدن خواص آلوئه ورا برای همگان، تقاضا برای این محصول افزایش یافته است. در پی این امر صنایع متفاوتی در زمینه های دارویی، غذایی و بهداشتی، به تولید مشتقات آلوئه ورا مشغول شده اند. در نتیجه اکثر کشورهایی که خود صادر کننده هم هستند به واردات این محصول برای تامین نیاز صنعت خود اقدام می کنند. صادرات برگ آلوئه ورا به صورت گیاه، برگ، قلمه برای کاشت، استخراج ژل و پاجوش به کشورهای مختلف انجام می شود.

معرفی خواص بی نظیر آلوئه ورا

آلوئه ورا خواص بسیاری دارد که به صورت خوراکی و موضعی مورد مصرف قرار می گیرد. مصرف موضعی آن به صورت کرم، لوسیون، ماسک بدن و صورت، تقویت مو، پماد و ضماد های دارویی می باشد. اما مصرف خوراکی آن به صورت قرص و کپسول و شربت، هم چنین پودرهای مورد استفاده در قنادی ها و صنایع غذایی است.

از جمله خواص این گیاه، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- از بین بردن جای آکنه، جوش و آفتاب سوختگی

۲-  تقویت سیستم ایمنی بدن

۳-  تنظیم قند خون، فشار خون و کلسترول

۴- تقویت معده و روده

۵- درمان آلرژی های تنفسی

۶- درمان مشکلات پوستی نظیر خشکی پوست و اگزما

توصیه می شود در مصرف خوراکی این ماده زیاده روی نکنید.

صادرات برگ آلوئه ورا به چین و هند

چین و هند به دلیل اینکه جمعیت بسیار زیادی دارند نیازشان به برخی از محصولات علی رغم تولیدات داخلی زیاد است. یکی از این محصولات که در طب چینی و هندی بسیار مورد مصرف است آلوئه ورا می باشد. صادرات برگ آلوئه ورا به این کشورها با حجم بالا صورت می گیرد. آلوئه ورا ایران دارای کیفیت بالا و خواص بسیاری است که در میان کشورهای جنوبی ایران و اروپا و آسیا متقاضیان بسیاری دارد.

فاطمه آفتابگرد بلوچی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید