آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات بهترین آلوئه ورا جنوب به عمان

آنچه در این مقاله می خوانید...

علل کاشت آلوئه ورا در جهانارسال آلوئه ورا جنوب به همه کشور
آلوئه ورا جنوب

آلوئه ورا جنوب به خاطر کیفیتش و همچنین فاصله ی کم مزارع جنوب تا کشورهای عربی به عمان، قطر، کویت، امارات و … صادرات می گردد.

ایران به دلیل داشتن بستر مناسب و شرایط اقلیمی مناسب برای رشد آلوئه ورا در جنوب کشور، مزارع بسیاری را زیر کشت این گیاه دارد. این گیاه در میان شرکت های تولید کننده مواد غذایی، دارویی و بهداشتی نیز جایگاه ویژه ای داراست. صادرات بهترین آلوئه ورا جنوب به عمان و هم چنین کشورهای همسایه ایران صورت می گیرد. آلوئه ورا یک گیاه همیشه سبز و قابل رشد در مناطق گرمسیری است و آلوئه ورا جنوب کشور یکی از بهترین آلوئه وراها از نظر کیفیت می باشد.

مزارع کاشت آلوئه ورا در جنوب کشور، توانسته اند نیاز بازار ایران و جهان به این ماده شگفت انگیز را تامین کنند. البته که در قیاس با ظرفیت صادرات آلوئه ورا ایران، اقدامات لازم و متناسب برای ارائه آن به کشورهای دیگر، صورت نگرفته است. اما بیشترین مشتریان آلوئه ورا جنوب در میان کشورهای حوزه خلیج فارس به چشم می خورد. به دلیل تقاضای بالا از این ماده ارزشمند، شرکت های دارویی، غذایی و بهداشتی از این گیاه به عنوان ماده اولیه در ساخت فرآورده های خود استفاده می کنند و برای تامین آن به واردات این ماده ی ارزشمند نیاز پیدا می کنند. آلوئه ورا جنوب کشور، به دلیل کیفیت بالایی که دارد توانسته سود آوری مناسبی در این زمینه برای کشور و صاحبان مزارع این گیاه به ارمغان بیاورد.

علل کاشت آلوئه ورا در جهان

از علل کاشت آلوئه ورا در جهان از جمله ایران، نیاز روز افزون بازار به این ماده ژلاتینی می باشد. از دیگر علل آن می توان به بستر مناسب و مهیای جنوب کشور برای کاشت این گیاه اشاره کرد. راه اندازی کسب و کار کشت آلوئه ورا جنوب، دارای هزینه کمی می باشد و میزان برداشت آلوئه ورا در مزارع قابل توجه است. به دلیل اینکه آلوئه ورا در جنوب کشور، شرایط اقلیمی شبیه خاستگاه خود یعنی قاره ی آفریقا را دارا می باشد ژل بسیار حجیم و ارزشمندی را تولید می کند.

ارسال آلوئه ورا جنوب به همه کشور

ایران در سال های اخیر در زمینه ی تجارت آلوئه ورا پیشتاز بوده و کار ارسال آلوئه ورا جنوب به سایر کشورهای همسایه را بر عهده دارد. از جمله کشورهایی که مشتری آلوئه ورا جنوب ایران هستند قطر، امارات و عمان و غیره را می توان نام برد.

اگر چه آلوئه ورا در مناطق گرمسیری رشد می کند، اما دارای طبع مناسب بوده و برای تولید انواع ماسک صورت، کرم و لوسیون بدن و درمان انواع مشکلات التهابی داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. در گذشته از آلوئه ورا برای درمان بیماری های معده و روده نظیر زخم معده استفاده می شده است.

فاطمه آفتابگرد بلوچی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید