آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات پاجوش آلوئه ورا بوشهر به قطر

آنچه در این مقاله می خوانید...

حقایق علمی درباره آلوئه وراخرید پاجوش آلوئه ورا بوشهر از مزرعه
پاجوش آلوئه ورا بوشهر

پاجوش آلوئه ورا بوشهر را در سایزهای کوچک و بزرگ به کشورهای همسایه مانند قطر، امارات، ترکیه، افغانستان و عراق صادرات می کنند.

ایران یکی از کشورهای تولید کننده گیاه آلوئه ورا می باشد. از هر گیاه مادر ده ها پاجوش در اطراف آن رشد می کند که هر کدام در فصل مناسب جدا شده و به کشت می رسد. یکی از با کیفیت ترین پاجوش های ایران پاجوش آلوئه ورا بوشهر می باشد که علت آن شرایط کشت مناسب و آب و هوای بوشهر می باشد.یکی از راه های تکثیر آلوئه ورا خرید پاجوش آلوئه ورا است. صادرات پاجوش آلوئه ورا بوشهر به قطر به دلیل گسترش مزارع پرورش آلوئه ورا در کشور می باشد.

 ایران یکی از کشورهای خودکفا در تولید و بهره برداری از آلوئه وراست. مزارع بسیاری در کشور ایران زیر کشت این گیاه قرار دارد. به دلیل رشد چندین پاجوش در کنار گیاه اصلی آلوئه ورا ایران در امر صادرات پاجوش آلوئه ورا نیز پیشتاز است. یکی از انواع با کیفیت آن می توان از پاجوش آلوئه ورا بوشهر نام برد. بوشهر یکی از شهرهای جنوبی کشور بوده که به دلیل آب و هوای گرمسیری شباهت بسیاری به محل رشد گیاه آلوئه ورا یعنی افریقا دارد. با آماده سازی محل کشت این گیاه به صورت زهکشی شده، آبیاری اندک و استفاده از نور آفتاب به اندازه کافی می توان آلوئه ورا حجیم و با کیفیت برداشت نمود.

حقایق علمی درباره آلوئه ورا

در گذشته های بسیار دور که گیاه آلوئه ورا کشف شده بود به آن گیاه هزار درمان و در مصر باستان به آن گیاه جاودانگی می گفتند. علت این امر خواص بی نهایت و بی بدیل این گیاه بود که از آن برای درمان بسیاری از بیماری ها و زیبایی استفاده می کردند. امروزه نیز حقایق بسیاری از نظر علمی مبنی بر خواص این گیاه به اثبات رسیده است که از جمله این فواید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- سلامت لثه و دهان و دندان

۲- تنظیم قند خون و کاهش کلسترول بالا

۳- درمان بیماری های معده و روده و سوزش آن

۴- از بین بردن جای جوش و آکنه و تقویت مو

۵- درمان آفتاب سوختگی و التیام اثرات آن بر روی پوست در برابر اشعه های خورشیدی

۶- و غیره

خرید پاجوش آلوئه ورا بوشهر از مزرعه

در ایران در بخش جنوبی کشور مزارع بسیاری برای کشت، تکثیر و خرید پاجوش آلوئه ورا مورد بهره برداری واقع می شود. در سایر نقاط کشور برای ایجاد شرایط آب و هوایی از گلخانه های سرپوشیده برای تولید آلوئه ورا بهره می گیرند. از هر دوی این مزارع به عنوان مقصد یا مزرعه پاجوش آلوئه ورا برای سفارش پاجوش استفاده می شود.

بوشهر، شیراز، قشم و کیش از جمله معروف ترین و با کیفیت ترین پاجوش های آلوئه ورا را دارند که به همراه پاجوش آلوئه ورا بوشهر، علاوه بر تامین نیاز کشور، به کشورهای اطراف نظیر قطر هم صادر می گردند.

فاطمه آفتابگرد بلوچی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید