آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات ژل آلوئه ورا عمده به روسیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

استخراج انواع مشتقات آلوئه ورانرخ تمام شده ژل آلوئه ورا عمده
ژل آلوئه ورا عمده

ژل آلوئه ورا عمده برای مصارف تولیدی و صنعتی از ایران به کشورهای دیگر مانند روسیه، قرقیزستان، ترکیه، بلاروس و … صادرات می گردد.

یکی از کشورهای همسایه که به واردات ژل آلوئه ورا عمده از ایران مشغول است کشور روسیه می باشد. روسیه از وارد کنندگان حجم انبوه آلوئه ورا می باشد. زیرا آب و هوای این کشور شدیداً سرد بوده و از لحاظ اقتصادی هزینه های احداث گلخانه برای تولید این گیاه مقرون به صرفه نیست. به دلیل درخواست و تقاضای بالای افراد از این ماده شگفت انگیز، تولید مشتقات این گیاه افزایش یافته و خرید گیاه آلوئه ورا و تولید آن به محصولات صنعتی سود بسیار بالایی دارد.

استخراج انواع مشتقات آلوئه ورا

از جمله موارد استخراج مشتقات آلوئه ورا می توان به تولید کمپوت و بسته بندی آن، تولید نوشیدنی های آلوئه ورا و تولید مرباهای بهداشتی از این محصول اشاره کرد. در زمینه دارویی می توان به تولید انواع مشتقات ضد حساسیت و آلرژی از آلوئه ورا اشاره کرد. با خرید ژل آلوئه ورا انبوه از جانب این صنعت، انواع داروهای موثر در درمان بسیاری از بیماری ها را می توان ساخت. از آلوئه ورا به صورت پودر در قنادی ها و نیز پودرهای ژلاتینی خوراکی استفاده می شود.

نرخ تمام شده ژل آلوئه ورا عمده

به دلیل مفید بودن گیاه آلوئه ورا و خواص بی شماری که دارد کشورهای بسیاری به ساخت و فرآوری فرآورده های آلوئه ورا مشغول هستند. از عصاره آلوئه ورا در محصولات زیادی در حوزه زیبایی و پوست و مو، دارویی و خوراکی استفاده می کنند. کشور روسیه نیز یکی از صادرکنندگان و وارد کنندگان ژل آلوئه ورا عمده به کشور خود می باشد. از موارد مصرف ژل آلوئه ورا در کشورهای مختلف می توان به تولید انواع کپسول و پماد و قطره، مواد آنتی باکتریال و موارد آرایشی بهداشتی نظیر لوسیون، کرم و ماسک های مو و صورت اشاره کرد. ایران نیاز کشور را به این گیاه تامین می کند. اما به دلیل نداشتن تجهیزات در استخراج ژل، بیش از صادرات ژل آن به صادرات گیاه آلوئه ورا مشغولیت دارد.

قیمت هر کیلو آلوئه ورا با توجه به انواع ژل آلوئه ورا تعیین می گردد. قیمت گیاه آلوئه ورا در حجم های مختلف با توجه به کیفیت گیاه انجام می شود. با توجه به طول ساقه و کلفتی برگ ها و میزان ماده ژلاتینی درون آن قیمت ژل آلوئه ورا متفاوت تعیین می شود. اگر ژل آلوئه ورا توسط دستگاه های استرلیزه در کارخانجات فرآوری شده و از برگ جدا شده باشد و در بسته بندی های بهداشتی عرضه گردد، نرخ تمام شده ژل آلوئه ورا عمده متفاوت خواهد بود.

فاطمه آفتابگرد بلوچی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید