آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات ژل آلوئه ورا مرغوب به چین

آنچه در این مقاله می خوانید...

جایگاه آلوئه ورا در کشورهای مختلفتولیدکنندگان ژل آلوئه ورا مرغوب در دنیا
ژل آلوئه ورا مرغوب

ژل آلوئه ورا مرغوب که در ایران به وسیله ی فرآوری کنندگان متخصص و ماهر تولید شده به آسیای شرقی خصوصا کشور چین صادرات می شود.

به دلیل استفاده ی زیاد افراد و صنایع از این ماده ارزشمند بحث صادرات و واردات این گیاه در کشورهای مختلف مطرح می گردد. کشور چین خود تولید کننده و صادر کننده این محصول به سایر جهان بوده. اما به دلیل مصرف زیاد صنایع از این گیاه جوانساز، علاوه بر تولید، اقدام به واردات این گیاه از کشور ایران می کنند. از جمله فوایدی که موجب واردات کشور چین از این محصول شده است به شرح زیر می باشد:

۱- ترمیم جای زخم، آکنه و آفتاب سوختگی ها به وسیله آلوئه ورا

۲- تامین مواد مغذی پوست، نظیر ویتامین ها و کلاژن و مواد معدنی و آمینو اسیدها توسط این گیاه

۳- رفع التهابات معده و روده و از بین بردن و درمان آلرژی های تنفسی با ژل آلوئه ورا

جایگاه آلوئه ورا در کشورهای مختلف

جایگاه آلوئه ورا در کشورهای مختلف با توجه به آگاهی مردم آن کشور نسبت به خواص گیاه آلوئه ورا تعیین می گردد. این گیاه از قدیم برای مراقبت و محافظت از پوست استفاده می شد. هر چه در کشوری تقاضا از این ماده ی گرانبها بیشتر باشد تولید این گیاه و مشتقات آن بیشتر خواهد بود. از ژل آلوئه ورا مرغوب با توجه به خواص خوراکی و موضعی آن در ساخت اکثر محصولات خوراکی، دارویی و غذایی استفاده می شود. چین کشوری است که از آلوئه ورا در طب سنتی خود و فرآورده های صنعتی استفاده می کرده و می کند. آلوئه ورا در راس صادرات و واردات گیاهان دارویی دنیا در اکثر کشورها قرار دارد.

تولیدکنندگان ژل آلوئه ورا مرغوب در دنیا

اکثر کشورهای جهان به تکثیر و تولید آلوئه ورا مرغوب مشغول می باشند. در راس همه کشورها و تولید کنندگان ژل آلوئه ورا کشور چین قرار دارد. میزان صادرات کشور چین دو میلیارد و هفتصد میلیون دلار می باشد. و با استفاده از تجهیزات پیشرفته اقدام به تولید مشتقات آلوئه ورا می نماید. کشورهایی نظیر آمریکا، روسیه و هند نیز از جمله تولید کنندگان آلوئه ورا می باشند. کمتر کشوری است که با توجه به فواید اثبات شده این گیاه اقدام به تولید ژل آلوئه ورا مرغوب نکرده باشد. کشورهای اروپایی نیز از دیگر کشورها هستند که هم به صورت مزرعه و هم در گلخانه ها اقدام به کاشت آلوئه ورا و صادرات آن کرده اند. کشور ایران نیز یکی از کشورهایی است که با تولیدات خود نیاز کشور به این ماده را تامین کرده و همچنین به صادرات آن به کشورهای همسایه نیز مشغول است.

فاطمه آفتابگرد بلوچی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید