آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات گیاه آلوئه ورا ابلق به کشور هند

آنچه در این مقاله می خوانید...

آیا آلوئه ورا نوعی کاکتوس است؟عرضه آلوئه ورا ابلق گلدانی
آلوئه ورا ابلق

آلوئه ورا ابلق گونه ای از آلوورای تزیینی بوده که طرفداران زیادی دارد. این گیاه از ایران به کشورهای ترکیه، هند، آذربایجان و … صادرات می گردد.

یکی از کشورهایی که به تامین آلوئه ورا و تولید آن می پردازد ایران است. در ایران دو نوع آلوئه ورا ابلق و خوراکی پرورش داده می شود. صادرات آلوئه ورا ابلق به کشور هند از طریق ایران صورت می گیرد که نوع پرورش هر دوی آن ها در مناطق گرمسیری با آب و هوای گرم و خشک است. به طور کلی دو نوع آلوئه ورا زینتی و خوراکی در دنیا وجود دارد. یکی از مقاوم ترین گیاهان رویشی در نواحی خشک، آلوئه ورا می باشد. انواع گونه های آن را می توان به صورت آپارتمانی هم پرورش داد. نوع زینتی آن اشکال متفاوتی دارد که برگ های آن دارای ظاهر متفاوتی است. آلوورا را می توان با نگهداری آسان به مدت طولانی پرورش داد.

آلوئه ورا ابلق تنها خاصیت زیباسازی محیط را دارد. در حالی که از برگ های آلوئه ورا خوراکی می توان در زیبایی چهره و صورتو حتی خوراکی ها نیز بهره گرفت. نگهداری آلوئه ورا زینتی مانند نگهداری کاکتوس بوده و به گروه زنبق ها تعلق دارد. به آبیاری کمی احتیاج داشته و با گرما و کم آبی سازگار می باشد.

آیا آلوئه ورا نوعی کاکتوس است؟

آلوئه ورا از خانواده گیاه کاکتوس نیست و به زنبق ها تعلق دارد. اما شرایط آب و هوایی گرم و خشک را دوست دارد. با آبیاری زیاد سازگار نیست و از بین می رود. در آبدهی این گیاه باید دقت کرد که هفته ای یک بار برای این کار کافی است. خاک مورد نیاز آلوئه ورا یک خاک کاملا زهکشی ست. سنگریزه، ماسه و خاک رس از جمله لایه های تشکیل دهنده خاک مناسب آلوئه ورا و کاکتوس می باشد. به نور آفتاب به صورت مستقیم به مدت چند ساعت در روز نیاز دارد. این دو گیاه آب را به میزان زیاد در بافت های خود ذخیره می کنند. عرضه آلوئه ورا گلدانی از طریق گلخانه های کشور به کشورهای همسایه و هند و چین و روسیه نیز صورت می گیرد.

عرضه آلوئه ورا ابلق گلدانی

برای تهیه گیاهان زینتی باید به گلخانه های سطح شهر مراجعه کرد. آلوئه ورای خوراکی در عطاری ها و فروشگاه های ارائه دهنده آلوئه ورا و سوپر مارکت ها یافت می شود. عرضه آلوئه ورا ابلق نیز در گلخانه های تولید کننده گل های زینتی انجام می گیرد. راه دیگری که می توان هر دو نوع آلوئه ورا را یافت فروشگاه های اینترنتی هستند. فروشگاه های ارائه دهنده آلوئه ورا تخصصی می توانند به راحتی آلوئه ورا زینتی یا خوراکی، ژل آلوئه ورا در حجم مختلف و پاجوش های آلوئه ورا را درب منزل به شما تحویل دهند. همچنین می توانید قیمت روز آلوئه ورا را مشاهده کرده و آن را با سایر فروشگاه های ارائه دهنده آلوئه ورا مقایسه کرده و هر کدام برای شما مناسب تر است را خریداری نمایید.

فاطمه آفتابگرد بلوچی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید