آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه برگ تازه آلوئه ورا به کارخانه ها

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات برگ آلوئه ورا با کیفیت چیست؟صادرات برگ تازه آلوئه ورا
برگ تازه آلوئه ورا

برگ تازه آلوئه ورا را به کارخانه های فرآوری یا تولیدی عرضه می کنند. فرآورده های این برگ مواد اولیه ی بسیاری از محصولات به شمار می آیند.

دو دسته از کارخانجات احتیاج به برگ آلوئه ورا دارند. یک دسته صنایع فرآوری کننده هستند. این واحدها تنها با تهیه ی برگ تازه آلوئه ورا به استحصال پرداخته و انواع مشتقات مانند ژل، اسانس، پودر و … را به دست می آورند. یک دسته از صنایع هم کارخانه های تولید محصولات مختلف اند که از آلوئه ورا به صورت برگ خام یا مشتقات فرآوری شده استفاده می کنند. این واحدهای صنعتی از مزرعه داران به طور مستقیم خرید نموده یا اگر حجم بالایی برای مصرف داشته باشند از شرکت هایی در این زمینه کمک می گیرند که بتوانند تناژ زیادی از آلوئه ورا را تأمین نمایند.

مشخصات برگ آلوئه ورا با کیفیت چیست؟

از نشانه های برگ با کیفیت آلوئه ورا این است که تازه باشد. برگ تازه آلوئه ورا خواص زیادی دارد. هرچه برگ تازه و ارگانیک باشد فواید دارویی بیشتری هم داراست. همچنین باید توجه داشت که کشاورزان به بوته های گیاه در طول دوره ی پرورشی کود و سمی ندهند. مخصوصاً کودهای شیمیایی که باعث از دست رفتن خاصیت های درمانی آن می شوند. لذا اگر کارخانه های تولیدی که دارای واحدهای آزمایشگاهی هستند برگ های آلوئه ورای خریداری شده را تست کنند و اثرات باقی مانده ی کود شیمیایی را در آن ببینند برگ ها را مرجوع می کنند.

برای اکثر صنایع غالباً از برگ تازه آلوئه ورا گل زرد استفاده می کنند. یعنی گونه ی باربادنسیس میلر. اما برخی از کارخانه ها هم هستند که از آلوئه ورا گل قرمز ممکن است استفاده کنند. از طرفی برگ آلوئه ورا باید بدون هیچ نوع آفت، لکه یا مشکلی در ظاهر باشد. همچنین برگ مرغوب باید ژل دار بوده و ژلش هم سفت باشد. بنابراین وزن آن کمتر از حداقل ۴۰۰ گرم نباید باشد.

صادرات برگ تازه آلوئه ورا

بخش اعظمی از آلوئه وراهایی که در ایران تولید می شوند از نوع گل زرد هستند. مقدار کمتری هم مربوط به انواع دیگر آلوئه ورا می باشند. جهت صادرات آلوئه ورا بهترین برگ ها با درجه کیفی ممتاز را انتخاب می نمایند. ارسال چنین محصولی در دهه ی اخیر از ایران به کشورهای دیگر رشد چشمگیری داشته و می تواند حتی از همین مقدار هم در سال های آینده بیشتر گردد. برگ آلوئه ورا با کیفیت به غیر از صادرات در داخل کشور هم عرضه شده و به مصرف مردم و صنایع می رسد. بنابراین آلوئه ورا به گیاهی پر سود و پرفروش در ایران و جهان مبدل شده است.

فاطمه آفتابگرد بلوچی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید