آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کلی گیاه آلوئه ورا تزیینی صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

فرق گیاه آلوئه ورا تزیینی با درمانیتولید کننده های آلوئه ورا زینتی
گیاه آلوئه ورا تزیینی

گیاه آلوئه ورا تزیینی در مدل های مختلف جزو گیاهان صادراتی ایران است. عرضه کلی این گیاه در کشورمان نیز انجام خواهد شد.

دو نوع گیاه آلوئه ورا وجود دارد که به آن آلوئه ورا خوراکی یا زینتی می گویند. عرضه کلی گیاه آلوئه ورا تزیینی که صادراتی هم هست در سایزهای مختلف و قیمت های متفاوت صورت می گیرد. این گیاه زینتی گاهی اوقات دارای خال های سفید است و گاهی گل های نارنجی می دهد. دارای ساقه های باریک است که سمی می باشند. یکی از گیاهانی که مقاوم بوده و در شرایط آپارتمانی می توان از آن محافظت کرد و حساسیت زیادی در نگهداری ندارد، گیاه آلوئه ورا تزیینی ست. این گیاه از خانواده کاکتوس است و به آبیاری زیادی احتیاج نداشته و همیشه سبز و خرم می باشد. در مورد گلدان این گیاه باید دقت کنید، دارای زهکشی کامل باشد. یک سوم خاک، سنگریزه، یک سوم ماسه بادی و باقی خاک رس مناسب باشد.

فرق گیاه آلوئه ورا تزیینی با درمانی

نوع سمی گیاه آلوئه ورا که همان گیاه زینتی و آپارتمانی است خوراکی نمی باشد. تفاوت آن با گیاه آلوئه ورا خوراکی در شکل ظاهری آن بوده که قابل تشخیص است. گیاه آلوئه ورا تزیینی، دارای برگ های بلند و باریک و خال های سفید است. گل نارنجی می دهد و کلفتی برگ های آلوئه ورا خوراکی را ندارد.

اما آلوئه ورا خوراکی، شباهتی به گل رز دارد. به صورتی که برگ های آن به صورت دوار دور مرکز گیاه چرخیده و رشد می کند، برگ هایش پهن و کلفت است و درون خود ماده ژلاتینی آلوئه ورا را دارد. برای نگهداری گیاه آلوئه ورا تزیینی باید شرایط گرمسیری و نور مستقیم خورشید مهیا باشد. اگر در محل زندگی شما این شرایط مهیاست می توانید آن را در جایی از بالکن در هوای آزاد زیر نور خورشید نگهداری کنید.

تولید کننده های آلوئه ورا زینتی

روش عرضه کلی آلوئه ورا از نوع زینتی آن به دو صورت اینترنتی و خرید حضوری از گلخانه های عرضه ی گل و گیاه طبیعی انجام می گیرد. آلوئه ورا خوراکی در مناطق جنوبی کشور به صورت مزارع گسترده زیر کشت قرار دارد. خریداران این دسته از گیاه، صنایع غذایی و دارویی و بهداشتی می باشند. و تولید کننده آلوئه ورا زینتی این گیاه را برای خریداران گل های آپارتمانی آماده می کنند.

قیمت گیاه آلوئه ورا ابلق از نوع خوراکی آن به مراتب بیشتر است. و نرخ گیاه با توجه به سایز آن تعیین می گردد. البته هر گونه از گیاه زینتی آلوئه ورا خود قیمتی مختلف دارد و تمام گونه های تزیینی آن هم نرخ نیستند. همچنین آلوئه ورا غیر خوراکی را تعداد افراد کمتری تولید می کنند و حجم پرورش این نوع گونه ها بسیار کمتر است.

فاطمه آفتابگرد بلوچی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید