آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فرآوری برگ آلوئه ورا تازه در کارخانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

پیشینه تولید آلوئه ورا در جهانقیمت آلوئه ورا تازه با کارتن
آلوئه ورا تازه

آلوئه ورا تازه خوراکی را برای فرآوری و استخراج انواع مشتقات مهم و ارزشمند به کارخانه های مخصوصی برده تا نیاز داخل کشور تأمین گردد.

مشتقات آلوئه ورا اکثراً از برگ این گیاه به دست می آیند. لذا برگ منبع و پایه ی غالب فرآورده های اصلی به شمار می رود. تولید کنندگان از آلوئه ورا تازه جهت تولید چنین محصولاتی استفاده می کنند. زیرا اگر برگ تازه و اصل باشد مشتقاتی که از آن حاصل شده هم با کیفیت ترند. بنابراین یک تولید کننده ی حرفه ای و معتبر همواره از مواد اولیه ی مرغوب و تازه برای ساخت محصولش کمک خواهد گرفت. چنین مراکزی در ایران زیادند. فقط باید به طرق مختلف آن ها را شناخت و از آنان خرید کرد.

پیشینه تولید آلوئه ورا در جهان

اولین بار بشر در چهار هزار سال قبل از میلاد حضرت مسیح (ع) آلوئه ورا را کشف کرد. این گیاه در مناطق گرم و بیابانی آفریقا می رویید. با یافتن آلوئه ورا در آن جا و امتحان کردنش برای موارد مختلف کم کم انسان به خواص دارویی این گیاه پی برد. همین امر سبب شد تا آن را به نواحی دیگر دنیا هم منتقل کرده و در جای جای کره ی زمین بکارند. ایران هم از این موهبت بی نصیب نماند و آلوئه ورا به این دیار آمد. طوری که آن را در طب سنتی و کهن ایرانی به وفور استفاده کرده و حتی ابن سینا «علیه الرحمه» آلوئه ورا را برای بیماران خود تجویز می کرد و از آن در نوشته های خود در کتاب قانون نام برد.

تولید آلوئه ورا امروزه به شکل مدرن و صنعتی در همه ی جهان انجام می شود. به صورتی که اکثر کشورها در مساحت های زیادی آن را پرورش می دهند. آلوئه ورا دارای بالغ بر دویست نوع بوده ولی اکثریت آن را گونه های زینتی تشکیل می دهند. کاشت وسیع این گیاه مربوط به نوع خوراکی و دارویی گیاه است که کاربرد صنعتی دارد و مقدار کمتری هم انواع گونه های تزیینی آن را می کارند.

قیمت آلوئه ورا تازه با کارتن

کارخانه ها چون نیاز به حجم زیادی از برگ آلوئه ورا تازه دارند فله ای هم محصولشان را سفارش می دهند. اما عطاری ها احتیاج به بسته بندی گیاه در کارتن دارند. کارتن هایی که برای این کار در نظر می گیرند عموماً کارتن موز هستند. قیمت آلوئه ورا در حالت بسته بندی همیشه بین هزار تا دو هزار تومان حداقل گران تر از نوع فله می باشد. خریداران آلوئه ورا تازه می توانند بسته به مقدار محصولی که نیاز دارند از شرکت های پخش یا گلخانه دارها خرید نمایند.

فاطمه آفتابگرد بلوچی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید