آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فرآوری مرغوب ترین عرق گیاه آلوئه ورا

آنچه در این مقاله می خوانید...

نگهداری از آلوئه ورا در منزلکارخانه تولید عرق گیاه آلوئه ورا
عرق گیاه آلوئه ورا

عرق گیاه آلوئه ورا با مرغوب ترین درجه کیفی توسط شرکت آلووید فرآوری و تولید می شود. سپس به صورت فله ای یا بسته بندی عرضه می گردد.

آیا می دانید عرقیجاتی که از گیاهان گرفته می شود به چه صورت تهیه می گردد؟ عرقیجات از انواع گیاه و برگ و ساقه گیاهان گرفته می شود. روش انجام این کار به صورت سنتی با دیگ و لوله های مخصوص برای انجام عمل تقطیر و میعان صورت می گیرد. آلوئه ورا را درون دیگ ریخته و آن را با آب مخلوط می کنند. این دیگ به جوش آمده و بخارات حاصل از آن به وسیله ی لوله هایی که در بالای دیگ نصب است به سمت مخزنی که در آب سرد تعبیه شده است هدایت می شود. در آنجا بخارات در اثر سرما تقطیر شده و به صورت قطرات یا عصاره گیاه استخراج خواهد شد.

آلوئه ورا به صورت محصولات مختلف به مصرف می رسد. آلوئه ورا به دلیل فواید بسیاری که دارد در زمینه ی تولید داروی صنعتی مورد استفاده واقع می شود. این گیاه به صورت سنتی نیز به عرق گیاه تبدیل می گردد. عرق گیاه آلوئه ورا برای مصارف خوراکی و مصارف موضعی پوست نیز مورد استفاده قرار می گیرد. از بهترین مواد آبرسان بدن و تقویت کننده سیستم ایمنی گروه عرقیات هستند. فرآوری مرغوب ترین عرق گیاه آلوئه ورا به صورت سنتی و صنعتی انجام می گیرد.

نگهداری از آلوئه ورا در منزل

آلوئه ورا گیاهی است که خاصیت خوراکی دارد و آن را می توان به صورت گیاه زینتی در منزل نگهداری کرد. اگر از آن مصرف خوراکی و مصرف پوستی دارید می توانید با توجه به شرایط آب و هوایی که محل زندگی شما دارد آن را در حیاط خود کشت کرده و در مواقع نیاز مورد مصرف قرار دهید.

برای آنکه بتوانید آلوئه ورا را در منزل خود نگهداری کرده و به رشد برسانید باید بدانید این گیاه آب زیادی نیاز نداشته و در صورت خشک شدن خاک گلدان باید آن را آبیاری کنید. خاک آن باید زهکشی شده باشد. به صورتی که از لایه های سنگ ریزه، ماسه و خاک رس در گلدان آن استفاده شود. گیاه نیاز به نور آفتاب در طول روز دارد. و به راحتی می توانید آن را در منزل خود داشته و از آن استفاده کنید.

کارخانه تولید عرق گیاه آلوئه ورا

عرقیجات در کارخانجات مجهز نیز به صورت صنعتی تولید می گردد. عرق گیاه آلوئه ورا به دلیل خواص زیادی که دارد در کارخانجات مختلف تولید شده و در بسته بندی های بهداشتی به اقصی نقاط کشور و جهان صادر می گردد. کارخانه گیاه آلوئه ورا را در فصل برداشت از مزارع خریداری می نماید. به تولید عرق آلوئه ورا اقدام کرده و آن را به صورت یکی از مشتقات آلوئه ورا به صورت خالص به فروش می رساند.

فاطمه آفتابگرد بلوچی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید