آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشندگان عصاره برگ آلوئه ورا اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

خواص عصاره برگ آلوئه وراخرید عصاره آلوئه ورا خالص
عصاره برگ آلوئه ورا

عصاره برگ آلوئه ورا اگر خالص و اصل باشد جامع خواص گیاه را در خود دارد. در ایران تعداد کمی از شرکت ها فروشندگان این عصاره هستند.

برگ آلوئه ورا را باید منبع ویژگی های آن دانست. زیرا آلوئه ورا ساقه یا تنه ای نداشته و تنها اندامی از گیاه که در بیرون خاک قرار دارد برگ است. ژل هم که فرآورده ی کاربردی آلوئه وراست در همین برگ های ضخیم و گوشتی وجود دارد. بدین ترتیب همه ی مشتقات این گیاه که همه شان خاصیت دارویی دارند از برگ گرفته می شوند. عصاره برگ آلوئه ورا یکی از فرآورده های مهمی بوده که کارایی زیادی در صنعت دارد. این عصاره را در خوراکی هایی مانند پودر ژله، نوشیدنی و بیسکوئیت ریخته و در مواد بهداشتی و زیبایی نیز به کار می برند. مثلاً شامپو، مایع ظرف شویی، دستمال مرطوب و … از آن می سازند.

خواص عصاره برگ آلوئه ورا

برگ آلوئه ورا منبع همه ی مشتقات آن است. یعنی در واقع هر فرآورده ای که از گیاه گرفته شود باید از برگ آن به دست آید. چون همه ی اثرات درمانی آلوئه ورا داخل برگش موجود است. از خواص برگ آلوئه ورا تنظیم قند و فشار خون بوده که با مصرف عرق، ژل یا عصاره ی آن امکان پذیر می باشد. این گیاه در بهبود حالت مزاجی نیز اثر دارد و اخلاط بدن را متعادل می سازد. از عصاره برگ آلوئه ورا خاصیت های دیگری هم می توان برشمرد. مثلاً اینکه این ماده را در کاهش اثر زخم یا جوش روی پوست می شود به کار برد. لذا از آن در تولید لوسیون های دارویی مرتبط با ضایعات پوستی استفاده می کنند.

عصاره خشک آلوئه ورا در ساخت مواد شوینده و بهداشتی هم به وفور کارایی دارد. برای نمونه در شامپوهایی که جهت رفع ریزش مو یا شوره سر تولید می گردند این عصاره را ریخته و یا در مایع ظرف شویی و دست شویی آن را ترکیب می نمایند.

عصاره برگ آلوئه ورا

خرید عصاره آلوئه ورا خالص

خیلی از صنایع به جای پودر یا اسانس از عصاره برگ آلوئه ورا استفاده می کنند. قیمت این عصاره مناسب تر بوده و می تواند جایگزینی خوب برای فرآورده های دیگر گیاه باشد. برای خرید عصاره آلوئه ورا می توان از سایت شرکت های تولید کننده ی ایرانی یا شرکت های بازرگانی به طور مستقیم اقدام کرد. زیرا خریدهای اینترنتی و مجازی امروزه جانشین خریدهای مستقیم و حضوری شده اند. تا در وقت مردم صرفه جویی بیشتری بشود. جهت تهیه ی عصاره ی پودر خالص و خشک آلوئه ورا به صورت عمده از همین سایت ثبت نام و ارسال سفارش نمایید.

فاطمه آفتابگرد بلوچی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید