آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش آلوئه ورا قشم به صورت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع گیاه آلوئه ورا کدام است؟صادرات آلوئه ورا قشم به امارات
آلوئه ورا قشم

آلوئه ورا قشم را به صورت عمده به شکل برگ یا پاجوش می توانید بیابید. فروش اشکال مختلف این گیاه در فضای مجازی و حقیقی رایج است.

خرید و فروش آلوئه ورا در سراسر کشور صورت می گیرد. گلخانه های بسیاری در مناطق مرکزی و شمالی کشور اقدام به تولید آلوئه ورا کرده اند. و در مناطق جنوبی، کاشت آلوئه ورا در زمین های طبیعی صورت می گیرد. آلوئه ورا با کیفیت بالا از مناطق گرمسیری و جنوبی ایران خریداری می شود. آلوئه ورا قشم یکی از ممتازترین انواع آلوئه ورا در کشور می باشد.

اینکه آلوئه ورا تولیدی یک شهر یا مزرعه از لحاظ کیفی، ممتاز شمرده می شود، بستگی به طریقه ی به رشد رسیدن آن و شرایط آب و هوایی منطقه دارد.

دلایل کیفیت آلوئه ورا قشم:

۱-  وجود رطوبت زیاد در هوای قشم

۲-  نیاز کم این گیاه به آبیاری و استفاده از رطوبت موجود در هوای جزیره

۳-  احتیاج این گیاه به آب و هوای گرمسیری و حاره ای

۴-  فراهم آوردن خاک کاملا زهکشی شده برای گیاه

۵- فراهم بودن شرایط طبیعی برای رشد آلوئه ورا  شبیه شرایط خاستگاه اولیه آلوئه ورا

انواع گیاه آلوئه ورا کدام است؟

آلوئه ورا صدها گونه مختلف دارد که به طور کلی به دو دسته خوراکی و زینتی تقسیم می شود. آن دسته ای که از آن خاصیت درمانی انتظار می رود آلوئه ورا خوراکی می باشد. جزیره قشم و مناطق جنوبی کشور دارای مزارع گسترده برای تولید نوع خوراکی آلوئه ورا هستند. مزارع آلوئه ورا با توجه به میزان گستردگی و بزرگی آن سوددهی متفاوتی دارند. هر چه مزرعه آلوئه ورا بزرگ تر باشد، تعداد بوته ها بیشتر، پاجوش های رشد یافته اطراف آن بیشتر می گردد و سود حاصل از فروش قلمه، برگ و پاجوش های آن افزایش می یابد.

با توجه به نوع آلوئه ورا خرید آن از محل خاص صورت می گیرد. انواع آلوئه ورا ابلق از طریق گلخانه های سطح شهر به فروش رسیده و برای خرید آلوئه ورا خوراکی باید از طریق سایت های اینترنتی یا مزارع کاشت آلوئه ورا و سایر شهرهای ایران اقدام نمود.

صادرات آلوئه ورا قشم به امارات

همانطور که در بالا ذکر شد با توجه به شرایط مناسب رشد آلوئه ورا در قشم و خاک حاصلخیز این منطقه، کشورهای همسایه اقدام به خرید آلوئه ورا قشم می کنند. یکی از این کشورها امارات است. به دلیل تقاضای بالای مردم از خواص آلوئه ورا و خرید مشتقات آن، کشورهای بزرگ اقدام به خرید گیاه آلوئه ورا کرده تا بتوانند نیاز صنایع تولیدی خود به این ماده را تامین نمایند. صادرات آلوئه ورا قشم به کشور امارات به صورت برگ، ژل و نوشیدنی صورت می گیرد.

فاطمه آفتابگرد بلوچی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید