آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انواع گیاه آلوئه ورا تزئینی گلدانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

پرطرفدارترین گونه گیاه آلوئه ورا تزئینیقیمت آلوئه ورا زینتی با گلدان
گیاه آلوئه ورا تزئینی

گیاه آلوئه ورا تزئینی در انواع مختلف توسط این مرکز به فروش می رسد. این گیاه به مشتریان عزیز به صورت گلدانی عرضه می گردد.

آلوئه ورا هم جزو گیاهان دارویی بوده و هم جزو گیاهان زینتی. انواع گونه های این گیاه بسیار متنوع بوده و چیزی حدود نزدیک به دویست و پنجاه واریته ی مختلف از آن در سراسر دنیا وجود دارد. تعداد واریته ی گیاه آلوئه ورا تزئینی بیشتر از انواع خوراکی بوده و در ایران نیز تنها یک گونه گیاه خوراکی از آلوئه ورا موجود است. ولی تنوع مدل های زینتی بالاتر است و هر کس بسته به سلیقه ی خود یکی از آن ها را می خرد. گیاه آلوئه ورا تزئینی فقط قابلیت نمادهی داشته و برای کاشت در گلدان یا یاغچه به کار می رود. زیرا بسیاری از افراد هستند که به پرورش گل و گیاه علاقه مندند و دوست دارند در خانه شان انواع گیاهان را بکارند و از دیدن آن ها لذت ببرند. آلوئه ورا نیز یکی از این گونه ها بوده که خیلی ها مایل به نگهداری از آن هستند.

گیاه آلوئه ورا تزئینی

پرطرفدارترین گونه گیاه آلوئه ورا تزئینی

گفتیم که آلوئه ورا دارای گونه های زینتی فراوانی ست. به طوری که تنها چند گونه ی محدود که تعدادشان به انگشتان یک دست هم نمی رسد جزو واریته های خوراکی این گیاه اند. اما از بین مدل های زیاد گیاه آلوئه ورا تزئینی موجود در ایران، چند نوع معروف تر و پرخواهان تر از بقیه اند. یکی از این مدل ها آلوئه ورا شاخ بزی است. این گونه کوچک تر از آلوئه ورا خوراکی بوده و برای نگهداری در منزل آن را در گلدان می کارند. آلوئه ورا شاخ بزی دارای برگ های های نازک و مقابل هم است که همگی برگ ها بر یک محور یا ساقه ی اصلی سوار شده اند.

قیمت آلوئه ورا زینتی با گلدان

گونه آلوئه ورا زینتی را همیشه با گلدان می فروشند. زیرا این نوع گیاه یک گیاه تزئینی بوده و باید در گلدان یا خاک باغچه کاشته شده و پرورش یابد. لذا حمل و نقل و عرضه ی آن به صورت گلدانی راحت تر است و گیاه کمتر آسیب می بیند. قیمت هر نوع گیاه آلوئه ورا تزئینی با نوع دیگر متفاوت بوده و اندازه ی آن نیز در نرخش موثر می باشد. هر چه آلوئه ورا بزرگ تر بوده و زمان بیشتری از عمرش گذشته باشد قیمت بالاتری هم دارد. جهت تهیه ی آلوئه ورا می توانید با شماره های درج شده در این سایت تماس گرفته و بعد از دادن مشخصات گیاه مورد نظرتان نسبت به خرید آن اقدام کنید. در این راستا استعلام قیمت آلوئه ورا قبل از ثبت سفارش الزامی ست.

فاطمه آفتابگرد بلوچی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید