آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش بهترین گیاه آلوئه ورا جنوب

آنچه در این مقاله می خوانید...

پرورش آلوئه ورا در ایرانقیمت برگ آلوئه ورا جنوب
آلوئه ورا جنوب

آلوئه ورا جنوب از بهترین نوع آلوئه ورا در ایران به حساب می آید. به همین دلیل خرید و فروش این گیاه دارویی در بازار پر رونق است.

در خطه ی جنوبی ایران گیاهان زراعی فراوانی کشت می گردند. از انواع صیفی جات مصرفی مردم گرفته تا گیاهان دارویی به خاطر آب و هوای خوب این مناطق رشد می کنند. آلوئه ورا جنوب دارای برگ های درشت تر و بزرگ تری نسبت به نواحی دیگر بوده و از این بابت در کیفیت و مرغوبیتشان تردیدی وجود ندارد. ضمن اینکه کود دهی به آنان انجام نشده و گیاهی ارگانیک و طبیعی به دست مصرف کننده خواهد رسید.

پرورش آلوئه ورا در ایران

در ایران هزاران سال است که آلوئه ورا کاشته می شود. گرچه همواره در طول تاریخ پرورش این گیاه با فراز و نشیب همراه بوده است. ولی به طور کلی همیشه ایرانیان از این گیاه استفاده می کردند. در نیم قرن پیش هم کاشت آلوئه ورا با افول مواجه شد. اما دوباره در دو دهه ی گذشته رونق یافت. در طب سنتی ایران آلوئه ورا به فراوانی کارایی دارد. طبع این گیاه گرم بوده و برای درمان مزاج های صفراوی مناسب است. علاوه بر این آلوئه ورا درمان کننده ی خیلی از بیماری های مختلف بوده که باعث شده از مشتقات آن در پزشکی نوین هم استفاده نمایند.

پرورش آلوئه ورا در ایران و جهان اغلب با تولید انبوه آلوئه ورا نوع خوراکی همراه است. زیرا فقط آلوئه ورا دارویی اثرات درمان بخشی دارد و از آن در صنعت بهره می گیرند. هم اکنون در استان های مختلف ایران آلوئه ورا کاشته می شود. از مناطق سردسیر گرفته تا نواحی گرم کشور، کشاورزان فراوانی به تولید چنین گیاهی روی آورده اند. اما معروف ترین آلوئه ورا کشور، آلوئه ورا جنوب ایران است. زیرا کیفیت آن بالاتر بوده و ژل دارتر می باشد.

قیمت برگ آلوئه ورا جنوب

خرید و فروش برگ آلوئه ورا در کل ایران انجام می شود. این معاملات آنقدر زیاد است که حجم آن در سال به چند صد میلیارد تومان می رسد. البته این رقم فقط مربوط به بازار داخل است. قیمت آلوئه ورا برای صادرات هم بالاتر بوده و هم تراکنش های مالی آن سنگین تر می باشد. عموماً برای صادرات از آلوئه ورا جنوب استفاده می کنند. زیرا هم کیفیت بهتری دارد و هم ژل آن کم آب تر است. همچنین برگ آن دارای پوست کلفت تری بوده و بدین علت در فرآیند بارچینی، سورتینگ و تخلیه کمتر آسیب مب بیند و از بین می رود.

نرخ بهترین برگ آلوئه ورا از مزارع پهناور جنوب ایران را از همین شرکت بخواهید.

فاطمه آفتابگرد بلوچی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید