آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ژل آلوئه ورا خوراکی به قیمت کارخانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

آیا ژل آلوئه ورا خوراکی ست؟قیمت ژل آلوئه ورا خوراکی تناژ بالا
ژل آلوئه ورا خوراکی

ژل آلوئه ورا خوراکی پاستوریزه شده و خالص توسط تعداد زیادی از مراکز تولیدی معتبر بدون واسطه به قیمت کارخانه خرید و فروش می شود.

در بازار، محصولات فرآوری شده به راحتی قابل دسترسی هستند. این فرآورده ها از گیاهان مختلف گرفته شده و عموماً کاربرد صنعتی دارند. آلوئه ورا هم اکنون جزیی از گیاهان دارویی به حساب آمده که در کل جهان از مشتقاتش بهره مند می شوند. به خاطر این که ژل آلوئه ورا خوراکی هست هم مصرف موضعی داشته و هم خوردنی. این ژل بر پایه ی آب بوده یعنی حدود بیشتر از ۹۰ درصد آن را آب تشکیل داده و مابقی را مواد مغذی معدنی، املاح، ویتامین و اسید آمینه های ضروری که مورد احتیاج بدن است. بنابراین می توان از ژل آلوئه ورا خوراکی های خوشمزه و متنوعی تولید کرد که پرفروش بوده و سود خوبی به دست آورد.

آیا ژل آلوئه ورا خوراکی ست؟

آلوئه ورا نوعی گیاه دارویی ست. این گیاه علاوه بر کاربردهای درمانی، از ویژگی خوردنی بودن نیز برخوردار است. یعنی به جز محصولاتی که از آن برای استعمال موضعی می سازند خوراکی و نوشیدنی های مقوی و مناسبی هم تولید شده که در بازار بسیار پرطرفدار می باشد. ضمن اینکه گیاه آلوئه ورا با آنکه گونه های زینتی بی شماری در جهان دارد و اکثر مدل های این گیاه مربوط به همین انواع تزیینی بوده اما نوع خوراکی اش دارای خاصیت های زیادی ست که برای تمامی صنایع غذایی مفید است. به عنوان مثال ژل آلوئه ورا را به عنوان ماده ای برای تولید مربا، ترشی، کنسرویجات، کمپوت، ژله و … استفاده می کنند. یا از پالپ گیاه که همان قطعه های ریز خرد شده ی ژل می باشد در ساخت دوغ، آب میوه، دلستر و نوشابه ها بهره می برند.

قیمت ژل آلوئه ورا خوراکی تناژ بالا

غالباً صنایع، ژل آلوئه ورا با مقدار زیاد سفارش می دهند. چون مصرف این کارخانه ها زیاد بوده و خرید با تناژ بالا برای آنان مقرون به صرفه تر است. قیمت ژل آلوئه ورا خوراکی و دارویی با حجم بالا کمتر بوده و هزینه های حمل و نقل و … در این حالت بر روی کل بار سرشکن خواهد شد. برای کسانی که تولید فرآورده های این گیاه را دارند فروش ژل آلوئه ورا عمده به جهت کاهش هزینه های تولید و دستمزد کارگری و غیره نیز راحت تر می باشد. پس اکثر صنعت گران مایل به خرید و فروش کلی و مقدار زیاد این دست از محصولات هستند. همچنین بسته به اینکه نوع ژل چه باشد یا چه عملیاتی روی آن صورت گرفته باشد قیمت آن نیز فرق دارد.

فاطمه آفتابگرد بلوچی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید