آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز گیاه آلوئه ورا تازه صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش پرورش گیاه آلوئه وراصادرات برگ آلوئه ورا تازه
آلوئه ورا تازه

آلوئه ورا تازه و مرغوب را برای فرآوری یا فروش در بازار صادراتی در نظر می گیرند. آخرین قیمت روز این گیاه را از این مرکز بخواهید.

گیاه آلوئه ورا در همه جای دنیا متقاضی دارد. از این گیاه اجناس بی شماری تولید کرده و مردم از آن استفاده های مختلفی می کنند. در اکثر نواحی ایران آلوئه ورا را کاشته و بیشتر حجم آن را مورد فرآوری قرار می دهند. تولید کنندگان این گیاه تمایل زیادی به صادرات آن دارند. زیرا توزیع آلوئه ورا در بازار داخل به اندازه ی صادرات سود آور نیست. قیمت آلوئه ورا در بازارهای بین المللی چند برابر نرخ آن در ایران بوده و همین موضوع سبب صادرات بیشتر این محصول شده است.

روش پرورش گیاه آلوئه ورا

پرورش آلوئه ورا در ایران دو دهه است که رواج بیشتری گرفته و این موضوع به دلیل آگاهی مردم از خواص این گیاه می باشد. روش پرورش آلوئه ورا در کل دنیا به وسیله ی پاجوش بوده و کمتر از شیوه های دیگر مانند قلمه یا بذر استفاده می کنند. زیرا تولید آلوئه ورا با پاجوش هم کم هزینه تر است و هم سریع تر گیاه به رشد کامل و بلوغ می رسد. در این حالت سود آوری پروسه ی تولید افزایش یافته و زمان بازگشت سرمایه ی فرد کوتاه خواهد شد.

آلوئه ورا در هوای گرم و خشک زود رشد نموده و کیفیت بالاتری هم دارد. هوای معتدل و مرطوب با درجه رطوبت نسبی زیاد باعث خرابی گیاه شده و آن را از بین می برد. بهترین دما برای آلوئه ورا بین ۱۸ تا ۲۵ درجه و خاک آن ترکیبی از شن، رس و ماسه است. زهکشی خاک باید قبل از شروع کاشت مورد بررسی قرار گرفته و آبیاری گیاه بهتر است به صورت قطره ای باشد. هر دو هفته یک دفعه آب دهی به آلوئه ورا کافی ست و نور مستقیم و زیاد برایش لازم است.

صادرات برگ آلوئه ورا تازه

برگ آلوئه ورا از ایران به کشورهای دیگر ارسال می شود. صادرات آلوئه ورا جزو پرسود ترین حوزه های صادرات غیر نفتی محسوب گردیده و به کشاورزان داخلی در فروش محصولشان کمک می کند. بسیاری از بازرگانانی که در زمینه ی کشاورزی فعال اند با مشکل تأمین محصول مرغوب و یکدست برای صادرات مواجه اند. بنابراین لازم است از کسانی که می توانند چنین کالایی با درجه کیفی بالا با حجم زیاد تهیه نمایند کمک بگیرند.

اشخاص و شرکت هایی که نیاز به آلوئه ورا تازه صادراتی با تناژ بالا دارند می توانند از این شرکت نسبت به تهیه ی کالا، سورتینگ و بسته بندی مطابق با نظر مشتری اقدام نمایند.

فاطمه آفتابگرد بلوچی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید