آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت انواع ژل آلوئه ورا صنعتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت ژل آلوئه ورا صنعتی با دست سازبهترین کیفیت ژل آلوئه ورا صنعتی
ژل آلوئه ورا صنعتی

ژل آلوئه ورا صنعتی در انواع مختلف کراش، پوره یا پالپ و دایس تولید می شود. لیست قیمت این فرآورده های با کیفیت را از همین مرکز بخواهید.

ژل آلوئه ورا صنعتی به محصولاتی گفته می شود که توسط کارخانجات فرآوری ژل آلوئه ورا به صنایع مختلف تولیدی فرستاده می شود. ممکن است شما یکی از مصرف کنندگان این ماده ژلاتینی باشید و به صورت طبیعی با خرید برگ آلوئه ورا اقدام به استفاده از آن نمایید. لازم است بدانید ژل های آماده ی آلوئه ورا در بازار موجود است که می توانید به راحتی آن را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. از ژل آلوئه ورا آماده می توان به تنهایی برای شادابی و نرمی پوست استفاده کنید. علاوه بر آن می توان از آن انواع ماسک را با مخلوط کردن ژل آلوئه ورا با سایر مواد مفید، ساخت و مورد استفاده ی روزانه قرار داد.

تفاوت ژل آلوئه ورا صنعتی با دست ساز

برای استخراج ژل از آلوئه ورا باید برگ سبز رنگ آن با چاقو بریده شده و ماده ژلاتینی آن استخراج شود. ممکن است با این برش، ماده ی زرد رنگ که شیره برگ آن است از آن خارج شده و با برخورد با پوست موجب حساسیت پوست گردد. برای جلوگیری از این اتفاقات و زحمت استخراج ژل و استفاده از آن توصیه می شود از آلوئه ورا صنعتی استفاده کنید.

بعد از برداشت برگ های آلوئه ورا این محموله به کارخانجات مخصوص فرآوری آلوئه ورا فرستاده می شود. در آنجا برگ ها شسته شده و بخش ژلاتینی آن از قسمت سبز رنگ جدا شده و مورد شست و شو با آب قرار می گیرد. به صورت بهداشتی بسته بندی شده و به صنایع مختلف غذایی، دارویی و آرایشی بهداشتی فرستاده می گردد. می توان بهترین ژل آلوئه ورا را در حجم های مختلف با برندهای متفاوت خریداری نمود و با نگهداری در یخچال مدت طولانی تر از ژل طبیعی مورد استفاده قرار داد.

بهترین کیفیت ژل آلوئه ورا صنعتی

کیفیت ژل های آلوئه ورا با توجه به میزان درصد خلوص آلوئه ورا موجود در آن دسته بندی می شود. هر چه خلوص آلوئه ورا بیشتر باشد به این معناست که خواص موجود در این ماده در محصول صنعتی ارائه شده بیشتر بوده و تاثیر آن در زمینه پوستی، دارویی و غذایی بیشتر خواهد بود. بهترین کیفیت ژل آلوئه ورا با توجه به کیفیت برگ آلوئه ورا و میزان آبیاری آن و نحوه فرآوری اش تعیین می شود. هر چه شرایط رشد و پرورش آلوئه ورا به خاستگاه و نیاز این گیاه نزدیک تر باشد ماده ژلاتینی درون آن خواص بیشتری خواهد داشت و مواد مغذی موجود در آن از کیفیت بیشتر و میزان بیشتری برخوردار خواهد بود.

فاطمه آفتابگرد بلوچی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید