آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز ژل برگ آلوئه ورا فرآوری شده

آنچه در این مقاله می خوانید...

رتبه ایران در تولید ژل برگ آلوئه وراپخش انواع فرآورده های آلوئه ورا
ژل برگ آلوئه ورا

ژل برگ آلوئه ورا ارگانیک در مراکز زیادی فرآوری شده و از این طریق قابل مصرف جهت کارخانه های تولیدی مختلف و صنایع گوناگون خواهد شد.

از ژل برگ آلوئه ورا انواع فرآورده های بهداشتی و دارویی و غذایی به دست می آید. می توان از برگ آلوئه ورا به صورت طبیعی ژل را استخراج نمود و از آن انواع ماسک و کرم مخصوص صورت را تهیه کرد. اما استفاده از ژل برگ فرآوری شده و بهداشتی برای خیلی ها راحت تر بوده و می توانند از فروشگاه های اینترنتی آلوئه ورا این محصول را سفارش دهند. یکی از بهترین ماسک های صورت موجود در بازار، ساخته شده از ژل برگ آلوئه ورا می باشد. مرکز ژل برگ آلوئه ورا فرآوری شده می تواند این ماده را در بسته بندی های بهداشتی در اختیار متقاضیان قرار دهد.

مصرف آلوئه ورا فرآوری شده و تازه و آماده از خرید برگ آلوئه ورا و استفاده از ژل برگ آلوئه ورا راحت تر است. برگ های آلوئه ورا بعد از برداشت از مزرعه به کارخانجات فرآوری انتقال داده می شود. در آنجا به صورت مکانیزه شسته شده و قسمت ژلاتینی از ساقه جدا شده و در بسته های مختلف قرار می گیرد. این ژل های فرآوری شده برای مصرف به صنایع غذایی و دارویی و بهداشتی فرستاده شده و در آنجا برای ساخت مشتقات آلوئه ورا مورد مصرف واقع می گردند.

رتبه ایران در تولید ژل برگ آلوئه ورا

ایران یکی از کشورهایی است که با پرورش آلوئه ورا توانسته نیاز بازار و صنایع کشور را به این ماده پر ارزش برطرف کند. ایران برگ های آلوئه ورا، پاجوش و ژل برگ آلوئه ورا را به کشورهای همسایه نظیر کشورهای عربی، روسیه و چین صادر می کند. از لحاظ رتبه ی تولید، ایران جز یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان آلوئه ورا دنیاست. اما به دلیل نداشتن تجهیزات فرآوری نسبت به تولید آلوئه ورا نتوانسته در میان کشورهای صادر کننده آلوئه ورا رتبه قابل توجهی را در پخش فرآورده آلوئه ورا به خود اختصاص داده و به کشور ارزآوری کند.

پخش انواع فرآورده های آلوئه ورا

از جمله انواع فرآورده آلوئه ورا که از این گیاه به دست می آید در دسته های مواد غذایی، دارویی و بهداشتی ارائه می شود.

فرآورده های آرایشی بهداشتی آلوئه ورا:

کرم های ضد آفتاب، لوسیون بدن حاصل از ژل برگ آلوئه ورا، ماسک های صورت و مو، کرم های مرطوب کننده و غیره.

فرآورده های دارویی آلوئه ورا:

انواع پماد، قطره، قرص و کپسول، ژل و پودرهای دارویی از جمله محصولاتی است که از آلوئه ورا به دست می آید.

فرآورده های غذایی آلوئه ورا:

از این گیاه به صورت خوراکی نیز استفاده می شود. استفاده از پودرهای خشک آلوئه ورا برای قنادی ها و ساخت نوشابه های خوراکی از جمله این موارد است.

فاطمه آفتابگرد بلوچی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید