آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نرخ روز آلوئه ورا شهریار درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

شیوه های تکثیر آلوئه وراتولید کننده اصلی آلوئه ورا شهریار
آلوئه ورا شهریار

آلوئه ورا شهریار درجه یک نرخی متناسب با میزان سفارش و عرضه به صنایع خریدار دارد. برگ های این گیاه کاملا ارگانیک و طبیعی هستند.

روزانه در هر متر مربع از مساحت زیر کشت آلوئه ورا شهریار، به میزان ۲۰ تا ۳۰ هزار کیلوگرم از این گیاه برداشت می شود. نرخ روز آلوئه ورا شهریار درجه یک به دلیل گسترش این کسب و کار رو به افزایش است. برای کاشت این گیاه در شهریار از پاجوش های مرغوب استفاده شده است. در سراسر کشور محققان و کشاورزان بسیاری هستند که به تولید آلوئه ورا مشغول می باشند. نرخ روز آلوئه ورا شهریار درجه یک متناسب با صنایع وابسته به گیاه آلوئه وراست. 

هر چه در کشوری صنایع وابسته به تولید آلوئه ورا بیشتر باشد تولید این ماده ارزشمند نیز افزایش می یابد. در ایران نیز تولید آلوئه ورا در سراسر کشور انجام می گیرد. اگر چه تجهیزات تبدیل آلوئه ورا به ژل در ایران به حد قابل قبولی نرسیده، اما تولید ژل آلوئه ورا در ایران در سطح گسترده ای انجام می گردد. آلوئه ورا شهریار یکی از دسته های داد و ستد آلوئه ورا کشور می باشد.

شیوه های تکثیر آلوئه ورا

آلوئه ورا به طور کلی به چهار شیوه تکثیر با برگ، قلمه زنی، بذر و کاشت پاجوش تکثیر می گردد. یکی از رایج ترین این شیوه ها در شهریار تکثیر از طریق پاجوش است. برای این روش باید در فصل بهار اقدام کرد. در اطراف گیاه، پاجوش هایی ایجاد می شود که به صورت توده ای رشد می کنند. از هر گیاه یا بوته ده ها پاجوش تولید می شود. در هر سطحی چه خانگی و چه مزارع کشت آلوئه ورا، می توان با جابجایی پاجوش و کاشت آن گلدان ها و مزارع زیر کشت را افزایش داد.

اگر در زمینه تولید و عرضه آلوئه ورا در سطح وسیع و ایجاد مزرعه فعالیت دارید یا می خواهید وارد این کسب و کار شوید بهتر است افزایش بوته های خود را با پاجوش انجام دهید. اگر عمر پاجوش سه تا چهار ماه باشد این بوته دارای ۴ یا ۵ برگ می باشد. هم چنین ارتفاع این بوته در حد ۲۰ تا ۲۵ سانتی متر خواهد بود. برای سفارش آلوئه ورا می توان از پاجوش های جنوب کشور که در مناطق گرمسیری رشد می کند اقدام کرد.

تولید کننده اصلی آلوئه ورا شهریار

تولید آلوئه ورا در شهریار از سال ۱۳۸۰ آغاز شده است. این کشت از طریق گلخانه صورت گرفت. تولید کننده آلوئه ورا در این شهرستان، پاجوش هایی را از خاستگاه این گیاه یعنی آفریقا وارد کرده و فعالیت خود را در این زمینه آغاز نموده است. در شهریار، آب و ژلاتین و تکه های گیاه آلوئه ورا طبق استاندارهای لازم و صحیح جهانی، بسته بندی شده و در اختیار مصرف کنندگان این ماده در صنایع غذایی ، دارویی و بهداشتی قرار می گیرد.

فاطمه آفتابگرد بلوچی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید