آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پرورش آلوئه ورا لامرد درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

موارد مصرف آلوئه ورا در دنیافروش آلوئه ورا لامرد ممتاز
آلوئه ورا لامرد

آلوئه ورا لامرد از گیاهان پرورشی در فضای باز است که با درجه کیفی یک تولید می شود. برگ های آن را بیشتر جهت صادرات بکار می برند.

آلوئه ورا در نقاط مختلف کشور ایران و سایر کشورها تولید می شود. یکی از با کیفیت ترین آلوئه وراهای کشور در شهرستان لامرد واقع در استان شیراز تولید می شود. پرورش این گیاه در شرایط مناسب در مناطق گرمسیری کشور صورت می گیرد. مقصد آلوئه ورا لامرد کارخانجات تولید کننده ژل آلوئه ورا و صنایع دارویی هستند. شهر لامرد در شیراز واقع شده است. آلوئه ورا لامرد جز یکی از با کیفیت ترین گیاهان این ناحیه می باشد.

این شهرستان بخش وسیعی از زمین های کشاورزی خود را به کشت آلوئه ورا اختصاص داده که حجم زیادی از این گیاه در این شهر تولید می گردد. در واقع بیش از ۴۴ هکتار زمین زیر کشت این گیاه شگفت انگیز قرار داشته و از هر هکتار چیزی حدود ۴۰ هزار کیلو گرم آلوئه ورا برداشت می شود. بیشترین تولید آلوئه ورا کشور که نیاز صنایع دارویی و بهداشتی و غذایی ایران را تامین می کند در این شهرستان صورت می گیرد و یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان و قطب تولید آلوئه ورا کشور می باشد.

موارد مصرف آلوئه ورا در دنیا

آلوئه ورا در دنیا طرفداران بسیاری دارد و این امر موجب شده تا کشورهایی که خود صادر کننده آلوئه ورا هستند، اقدام به وارد کردن ژل آلوئه ورا کرده و از آن در تولید محصولات بهداشتی، دارویی و غذایی استفاده نمایند و از ارائه آن به بازار جهانی و داخلی، ارزآوری فراوان کنند. از جمله موارد مصرف آلوئه ورا می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  1. تولید داروهای ضد التهاب و آرامش بخش اعصاب و داروهای تسکین دهنده معده و روده و سایر لوسیون ها و کرم های آرایشی بهداشتی از موارد مصرف آلوئه ورا می باشد.
  2. در بخش خوراکی می توان از انواع نوشیدنی و پودر آلوئه ورا به عنوان طعم دهنده نام برد.
  3. در موارد مختلف از آلوئه ورا به عنوان یک گیاه شگفت انگیز پرخاصیت می توان نام برد.

فروش آلوئه ورا لامرد ممتاز

کیفیت آلوئه ورا با توجه به حجم و بزرگی این گیاه تعیین می شود. آلوئه ورا ممتاز محصولی است که دارای طول بلند ساقه و کلفتی برگ بوده و دارای حجم زیادی از ماده ژلاتینی درون برگ های خود باشد. در صورتی که هر گیاه مقدار قابل توجهی ژل استخراج نکند، جز موارد نامرغوب محسوب گردیده که خرید آن برای بسیاری از صنایع به صرفه نیست.

آلوئه ورا لامرد جز ممتازترین و با کیفیت ترین محصولات کشاورزی کشور می باشد. این گیاه در حجم وسیع به کارخانجات استخراج کننده ژل آلوئه ورا فروخته می شود.

فاطمه آفتابگرد بلوچی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید