آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولید پودر خالص آلوئه ورا سفید

آنچه در این مقاله می خوانید...

دیدگاه طب سنتی درباره گیاه آلوئه ورابهترین پودر خالص آلوئه ورا
پودر خالص آلوئه ورا

پودر خالص آلوئه ورا مرغوب و اصل با رنگ سفید مایل به شیری رنگ قابل استفاده در صنایع خوراکی و غیر خوراکی است. این پودر در کارخانه های تولیدی به دست می آید.

آلوئه ورا بعد از برداشت از مزرعه به کارخانجات مخصوص فرآوری گیاه آلوئه ورا فرستاده می شود. در آنجا ژل آلوئه ورا از برگ ها استخراج شده و به مقصدهای مختلف ارسال می گردد. برخی از صنایع به پودر خالص آلوئه ورا برای تولیدات خود احتیاج دارند که بایستی ژل آلوئه ورا تحت عملیات مختلف با تجهیزات متفاوت قرار گیرد. تا به پودر خشک شده آلوئه ورا تبدیل گردد. اگر تا بحال در مورد ژل آلوئه ورا شنیده اید لازم به ذکر است کارخانه تولید پودر خالص آلوئه ورا سفید برای نگهداری ژل آلوئه ورا به مدت طولانی تر اقدام به تولید پودر آلوئه ورا نموده است.

برای تولید پودر خالص آلوئه ورا بایستی آب آلوئه ورا از ماده ژلاتینی آن خارج شده و به صورت مکانیزه و با روش های مخصوص خشک گردد. بیش از ۹۰ درصد حجم آلوئه ورا یا ماده ژلاتینی درون آن را آب تشکیل داده است. برای خشک شدن و از بین نرفتن بافت آن باید از روش خشک کردن پاششی و با دستگاه مخصوص این عملیات صورت گیرد. زمانی که آلوئه ورا خشک شده و به پودر تبدیل می شود تمامی خواص را در خود نگه می دارد. مزیت آن نسبت به ژل آلوئه ورا در مدت و شرایط آسان نگهداری آن می باشد. بسیاری از صنایع دارویی، غذایی و آرایشی و بهداشتی برای ساخت انواع محصولات خود به آلوئه ورا نیاز دارند. این ماده می تواند به صورت عصاره، عرق و پودر و ژل در اختیار آن ها قرار گیرد.

دیدگاه طب سنتی درباره گیاه آلوئه ورا

آلوئه ورا از قدیم در موارد موضعی و خوراکی مورد مصرف قرار می گرفته است. با مصرف پودر آن به صورت خوراکی می توان علاوه بر درمان بیماری های داخلی معده و روده از تاثیر آن روی پوست و مو بهره گرفت. انواع ویتامین های ای، خانواده ب و ویتامین سی و آ از جمله موادی است که در بافت های آلوئه ورا موجود می باشد. این ماده باعث رفع یبوست می گردد. سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و مصرف متعادل آن می تواند فشار و قند خود را تنظیم کرده و خون را تصفیه نماید. عفونت های خونی و سطح پوست را به دلیل خاصیت ضد عفونی خود درمان می کند. و حاوی مواد آنتی باکتریال و آنتی اکسیدان است.

بهترین پودر خالص آلوئه ورا

بهترین پودر آلوئه ورا پودری است که به صورت خالص از آلوئه ورا مرغوب گرفته شده باشد. و تحت شرایط بهداشتی این تبدیل صورت گرفته باشد. تازه بوده و اثری از فاسد شدن در آن دیده نشود. خواص ژل آلوئه ورا را در خود داشته باشد و طی آزمایشاتی که بر روی آن صورت می گیرد از لحاظ کیفی بتواند خاصیت ها و اثرات لازم را بر روی بدن بگذارد. از جمله موادی که در پودر خالص آلوئه ورا موجود است می توان به پروتئین ها، خاصیت سم زدایی از ارگان های بدن، کنترل چربی خون و ساخت کلاژن اشاره کرد.

فاطمه آفتابگرد بلوچی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

آلوئه ورا کار شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا و فراورده های آن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید